MOLIA, DAITE SUVET

  • 1 487
  • 8
  •   1
Отговори
Zdraveite, Mami!

Nai -nakraia i az da se prestrasha da pisha. Molia vi kajete mi dali moga da zaveda bebeto si , koeto e na 40 dena na riba s prespivane. Imame si cialostno oborudvane za kumping.
 Bulb  Shte mi se da podisha chist vuzduh.
Blagodaria vi!

# 1
Абе не виждам причина за да не го заведеш. След като си имате пълно оборудване няма от какво да се притесняваш. Пък и когато ти си спокойн и детето е спокойно Simple Smile
Аз мойте бубулечки ги изкарах на "света" едната след третият ден като се роди(тогава ни изписаха), а другата 6 часа след като се роди ( пак тогава изписани).И комшийките ми се чудеха не толкова, че бебетата са новородени и навън, ами на мене, че толкова бързо съм скочила на крака Grinning

# 2
  • Мнения: 2 768
На къмпинг... Не знам...По принцип аз съм много смела в това отношение - водих дъщеря ми на гости още на 6 дена, на сватба на 20 дена и на празнуване на Нова Година на 40 дена(сняг, минусови температури - в една къща на село). Но за къмпинг мисля, че не е много безопасно заради насекоми, животинки, а и времето не можеш да предвидиш.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Спред мен хич не се чуди, щом сте екипирани за подобни приключения. Само за сведение, на моя близка приятелка близначките бяха на по 40 дена, когато ги заведе на "Арапя" и стояха (е, на каравана - не на палатка) 1месец и половина - чудно им се отрази. Така че приятен риболов от мен!!!!!

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Grinning ние заведохме Елина на 50 дена на море за 5 дена на палатка:)
няма страшно:) само дано е хубаво времето.....че да в хубава и почивката ви:)

УСПЕХ и хубаво време!!:)))

# 5
И да ни се похвалиш после колко много риба сте наловили Grinning  Wink  С една хубава "рибарска история"
Ех, как ми се ходи за риба

# 6
  • София
  • Мнения: 3 659
Можеш разбира се.
Щом имате цялостно оборудване за къмпинг, въобще не чакай.
Изведи бебка на въздух. Незнам от къде си, но в София в момента е 30 градуса на сянка.
Отивайте през почивните дни на хлад.

# 7
Ей, благодаря ви! Страхотни сте!

# 8
  • Мнения: 1 770
Цитат на: Honda
...а другата 6 часа след като се роди ( пак тогава изписани).


Защо толкова рано са ви изписали? Confused:

Общи условия

Активация на акаунт