И ние се отбихме!!!Ура!

  • 582
  • 10
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здравейте, момичета! Първо искам да благодаря на всички ви! Благодарение на вас кърмих Елена успешно 2г(другата седмица има рожден ден).
Искам да споделя моя опит с отбиването, защото може да е от полза за майки, които вече смятат да отбиват , а нямат баб а под ръка. Офанзивата поотбиването почнахме миналия месец. Мъжът ми каза , че ще е удобно, защото е в отпуск и нощем като се буди за цици той ще я успокоява. Две нощи добре, но на третата татито заспал дълбоко и Елена след голям рев станала от леглото и ме намери в другата стая.Както се сещате аз отстъпих и нищо не се получи.
 Миналата седмица бях на работа поцял ден и я оставях през деня на моите баба и дядо да я гледат. Те казваха, че поцял ден е супер спокойна , а аз като се върнех почваше едно постоянно мрънкане, за да виси на циците. Това непрестанно хленчене доста ме изнерви и реших да сложа край. Тъй като е голяма и номера от сорта "цицито го няма не минаваха " предприех следното: Така тя хем не можеше да захапе и да искаше , хем ми съчустваше, галеше ги от време на време и ги целуваше.Големият рев през нощта беше 3 нощи. Начетвъртата спа непробудно цяла нощ След 2 г безсъние и аз си отспах и до сега вече седмица пак е така. Подобри й се и апетита- беше доста злояда
Сега чат пат се сеща за тях казва, че имат ох и ги гали и целува.
не очаквах, че ще стане толкова лесно и безпроблемно
Забравих да спомена, че като ми се препълниха гърдите махах лепенката и й давах да цокне
 Успех на всички, които искат да отбиват вече, дано съм била полезна с моя метод и при вас да бъде безпроблемно като при нас!

# 1
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
vev поздравления за дългото и успешно кърмене!  Hug Честно да ти кажа този начин на отбиване доста зловещ ми се струва.  Tired Аз една секунда немога да търпя да плаче камо ли 3 нощи.  ooooh! Но ето че ти си успяла. Честито пораснало детенце!   bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Не съм се изразила съвсем правилно.Плака само по около 5 мин средно по 3 пъти на нощ. Честно казано аз очаквах много повече драми.

# 3
  • Мнения: 966
Поздравления VEV   bouquet
Две години са напълно достатъчни за да сложиш финала на кърменето.
Аз също като отбивах моята на 1г. и 2м. имаше сълзи,но всичко минава бързо и после идват спокойните нощи.
Големи прегръдки Hug Hug Hug за малката Елена!!!!

# 4
  • Мнения: 189
Поздравления за успешното и безпроблемно отбиване!

Не ми стана ясно обаче какво точно си предприела newsm78, на нас ни предстои все някога и ще ни е от полза.

# 5
  • Мнения: 4 966
Поздравления и от нас! Ние също натам вървим и това с лепенките може да се окаже добра идея. Поне при нас няма нощно кърмене и това няма да е проблем.
Честито ти пораснало детенце!

# 6
  • Мнения: 163
Поздравления  и от нас!Ние май скоро няма да се похвалим със същото като гледам как върват нещата

# 7
  • Мнения: 1 674
На мен също ми предстои отбиване и ще следя темата с интерес

# 8
  • Мнения: 502
   Сложила си лепенки ли? Моят е малък още,не разбира от лепенки.  Grinning

# 9
  • Мнения: 502
    Заради нощното будене ми се иска да отбивам. Но пък иначе е толкова лесно и удобно с кърменето-и да го приспиш бързо,и да го успокоиш,когато плаче. Хем ти се иска да се наспиваш и да яде повече,хем си викаш-има нужда от цокане,щом си иска... Laughing

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Боже вие сте майки героини , дано и аз мога да се похваля с такива дълги времена кърмене

Общи условия

Активация на акаунт