Някой има ли Steam Mop?

  • 26 693
  • 31
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Сещате ли се онова дато го рекламират по телевизията, което почиства на пара? Стийм Моп-а , някой има ли такова вкъщи, ако може да ми каже дали наистина чисти добре? Заинтересована съм основно, защото казват, че дезинфекцира и убива микроби, а чакаме бебе и бих искала в къщи да има максимална чистота за да може бебето да е защитено. Освен това на рекламата много не й вярвам, така че, ще съм благодарна ако някой, който вече си е закупил уреда ме посъветва......... Hug

# 1
  • Мнения: 7 947
Поредната тема...пускана е вече поне пет пъти  

За рекламата - ми в нея с едното хавлиено накрайниче чистят първо стените, после килима и...кенефа  Crazy мноооого хигиенично нали?

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 10:26 от viliko

# 2
  • Мнения: 940
Само като му гледам рекламата--пълен боклук. Виж в МЕТРО, има доста по-добри и по-надеждни.

# 3
  • София
  • Мнения: 300
Моя приятелка има и не спира да го хвали. Казва че постига страхотни резултати благодарение на парата, ламината и бил станал като нов,чистила на всякъде с него,дори мека мебел и пердета. Аз съм склонна да и вярвам, като знам каква е маниачка  на тема чистота. 

# 4
  • Мнения: 4 490
В предишната тема май имаше няколко момичета, които си го бяха взели, но така и не го ползвали, нещо не бил много удобен за ползване. Аз също се изкушавах да си го взема, сега не знам... Искам няколко мнения от първа ръка, че наистина си струва. Peace

# 5
  • Мнения: 236
Пълен боклук , който не използвам ,но се набутах с 200лв.Имам ламинат и на няколко места ми  се наду по фугите ,защото пуска много вода , много ме е яд 4е не бях 7 дни вкъщи  и не можах да го върна , сега го дадох на майка ми ,защото тя поне има теракот навсякъде и няма какво да опропасти .На всичкото отгоре остава петна върху пода все едно някой е излял кофа с вода върху него и съхне 2 4аса !

# 6
  • Мнения: 423
Пълен боклук , който не използвам ,но се набутах с 200лв.Имам ламинат и на няколко места ми  се наду по фугите ,защото пуска много вода , много ме е яд 4е не бях 7 дни вкъщи  и не можах да го върна , сега го дадох на майка ми ,защото тя поне има теракот навсякъде и няма какво да опропасти .На всичкото отгоре остава петна върху пода все едно някой е излял кофа с вода върху него и съхне 2 4аса !
Абсолютно същото щях да напиша едно към едно. Но аз успях и го върнах - пълен боклук!

# 7
  • Мнения: 122
Аз пък съм много доволна. В нас съм и с плочки и с ламинат. Еми всичко мие перфектно. Няма вода след това.  Simple Smile

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
май трябва да преброим гласовете за и против. И в крайна сметка мокри ли толкова много наистина, защото на мен ми трябва за паркет Thinking

# 9
  • Мнения: 423
май трябва да преброим гласовете за и против. И в крайна сметка мокри ли толкова много наистина, защото на мен ми трябва за паркет Thinking
Ами нямам намерение да споря, но казвам, а пък който иска да вярва - мокри ужасно мНООООООГо и неможа ламината да ми изсъхне после 1 час, а като все пак изсъхна стоеше на петна - ОТВРАТ.

Но от опит глава не боли, поръчай си го, пробвай и ако не ти оправдае очакванията го връщаш и толкова. Между другото много лесно става с връщането, неочаквано за мен.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
не не вкъщи сме на паркет и не искам да го мокря Naughty

# 11
  • Мнения: 378
Моя приятелка има и не спира да го хвали. Казва че постига страхотни резултати благодарение на парата, ламината и бил станал като нов,чистила на всякъде с него,дори мека мебел и пердета. Аз съм склонна да и вярвам, като знам каква е маниачка  на тема чистота. 
и аз имам една такава и бая се замислям да ли да си взема,и тя е много доволна

# 12
  • Мнения: 1 512
Е айде стига бе чак пък пердетата да си чистиш с него  Laughing.Бая петна трябва да има по тях Joy след като пералната не се е справила

# 13
  • Мнения: 4 290
Аз пък не мога да разбера с какъв акъл може някой да чисти паркет с пара?  newsm78 Едва ли много ще просъществува, горкия.
Не, че имам такъв уред, ама да дам двеста лева за нещо, което няма да ми спести ползването на прахосмукачка - не, мерси!

# 14
  • Мнения: 183
Аз също имам вкъщи.Много съм доволна.С микрофибърните подложки остава само влажно и съхне за 5 мин., но с еднократните е мн. мокро и аз не ги ползвам.Вкъщи чистя с него ламинат и става супер.На килима имах няколко стари петна.През няколко дни ги поливах с вениш за килими и минавах после с уреда.Няма и следа.Сега си минавам с прахосмукачката и после с него без препарат   и е супер.И прах се събира по малко заради овлажняването.Като цяло съм мн доволна.Сестра ми има също.Тя е с терикот и се оплаква само  че не и чисти фугите.Но не мога да си представя как някой ще разчита това да ти изпере или дори да ти освежи пердетата.

Общи условия

Активация на акаунт