Хъркащо носле

  • 605
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Мами, помогнете. Дъщеричката ми е на 2 мес. и 20 дни. Преди няколко дни й се появи слаба кашлица. Водих я при педиатърката- каза, че е от секретите. Изписа Стеримар и Стодал при нужда. Почнах да й пръскам от спрея. Наистина кашлицата почти изчезна, но сутрин, като се събуди нослето й похърква. А като почне да плаче, понякога потича. Кажете ми хрема ли е или са секрети?

# 1
  • Мнения: 1 317
Най-вероятно са секрети, нали все пак лекар я е гледал. Нищо няма да загубиш ако я заведеш пак на лекар, можеш и да и капеш по няколко пъти на ден физиологичен разтвор. Щом не кашля вече, няма температура и секретите не са жълто зелени не се тревожи.

# 2
  • Мнения: 382
Не, секретите са воднисти излизат само, когато плаче много.

# 3
  • Мнения: 4 335
Секрети са,а и е нормално като пла4е нослето да поти4а.Ако се притесняваш отидете пак на преглед Peace

# 4
  • Мнения: 104
Не напразно на децата им казват "сополанковци", ще свикнеш и ще започнеш сама да различаваш видовете сополи...Но дотогава е добре при всяко твое съмнение да водиш малкото на лекар, в крайна сметка губиш само някой друг лев, но печелиш спокойствие и адекватна реакция.
Спокойно, най-вероятно се чисти от секрет от вирусна инфекция...След хремата винаги има някакъв период докато се възвърне нормалната функция на лигавицата на носа.
Ако се притесняваш или има други симптоми обаче иди още веднъж на лекар, може на УНГ.

# 5
  • Мнения: 941
Гледай въздуха в стаята,в която спи детето да не е много сух.Аз и сега слагам съд с вода някъде

# 6
  • Мнения: 382
Преди да пръсна стеримара, в нослето й има сухи гурлички. Възможно ли е после от спрея да се втечняват?

# 7
  • София
  • Мнения: 3 524
Преди да пръсна стеримара, в нослето й има сухи гурлички. Възможно ли е после от спрея да се втечняват?

да. Peace

може би въздуха ви е сух в стаята, най-просто е с купичка вода, както MaraSara е писала Peace

Общи условия

Активация на акаунт