Какво слушат 12-годишните?

  • 1 796
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Мили мами, лели, каки, помагайте, моля ви!
Сладкият ми племенник има рожден ден, става на 12 години и му купих mp3 player. Той обаче живее в малък град, за него интернет е непозната дума и няма ама никакъв изграден музикален вкус. Искам обаче да му напълня плеърчето с хубава музика, която да го кефи.
И какво кефи 12-годишните?  newsm12
Нека опитът проговори, моля ви  newsm17

# 1
  • Мнения: 122
12 годишните първо не слушат и второ ще започна все повече да не слушат...
... запиши му черно, запиши му бг рап, запиши му и не бг рап... ако удариш на камък не се притеснявай, той ще намери кой да му напълни плеъра с музика...  Whistling

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
този въпрос е лееееко  ... има толкова мн музикални стилове и групи, че няма как да му се отговори ... какво ли не слушат 12 годишните ... аз бих качила Ред Хот

# 3
  • Мнения: 70
Абе те че не слушат, не слушат, но  просто не мога да вляза в ролята на 12-годишна, та да си представя какво би ме зарадвало. Нямам намерение да му качвам Барби гърл и Зайченцето бяло, но все пак трябва да е нещо, подходящо за хлапе в ранния пубертет, което ме затруднява изключително много.

# 4
  • Мнения: 6 992
Рап нямаше да сложа.
Може би бих пробвала с някакъв не съвсем тъп поп.
Но ако знам, че родителите са от моя тип - ще го напълня с по-лек метъл. Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 6 041
И аз не съм голям специалист, ама песните, дето ги въртят по радио Сити и Фреш например не стават ли?

# 6
  • Мнения: 12 662
А бе, чалга слушат. Но за щастие стават 15-16-17 годишни и се осъзнават.
Предлагам Бочели и Сара Брайтман - леко, приятно. Турски марш, Леката кавалерия, ако искаш да възпиташ нещо.

# 7
  • Мнения: 122
И аз не съм голям специалист, ама песните, дето ги въртят по радио Сити и Фреш например не стават ли?

Ами не стават... това е музика за пенсионери вече...  Outta Joint Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 6 041
Бе аз че съм пенсионерка, мога да приема, ама по разните им плиткоумни оракули и гадатели с СМС-и не участват ли основно малолетни??

# 9
  • Мнения: 70
по разните им плиткоумни оракули и гадатели с СМС-и не участват ли основно малолетни??
Да, има големи бисери: Пешо обича ли Мима - Оракулът вижда много дълбоки чувства.
А Пешо е на 14, а Мима - на 13 например! Laughing

# 10
  • Мнения: 599
Моят син слуша черно и бг рап. На 12г. е.
И рок слуша също.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 513
Запиши му хитове - от миналото и от това лято. Мисля, че няма да сбъркаш.  Peace

# 12
  • Мнения: 3 675
Рет Хот, са готини, ние с мъжа ми слушаме алтернатив, Колдплей, Хот Екшън Коп,Блинк 1821, Симпъл план, заслушай се по радио 1 , там пускат хубави песни.Но като гледаме в БГ, децата от 12-17 слушат Галена, Малена и др.

# 13
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
радио фреш, сити, njoy и тв the voice бих били моите пътеводители. класациите също за източник на информация - мтв,  the voice.

# 14
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
.........

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 11:56 от abs

Общи условия

Активация на акаунт