поредния въпрос за зачеването

  • 2 128
  • 22
  •   1
Отговори
Поредния казус:
 мисля, си че може да съм бременна, защото от две седмици ме боли корем , а от една седмица ми се гади и ми се замотава главата, обаче правих тест и той е отрицателен, но  все още нямам закъснение на цикъл , след около една седмица и половина  някаде го очаквам! Обаче правихме секс, точно след като ми свърши цикъла и след това около 2 седмици по-късно/в командировка е/ Та мисълта ми е може ли да се е случило зачеването, като сме правили секс само 3 пъти и по мои изчисления не съм била в овулация и да кажем две седмици по-късно да имаш симптоми, също така гърдите ми станаха много големи, но не болезнени, а по принцип ме болят!!Друг тест мисля няма смисъл пак да правя, като още нямам закъснение на цикъла
Сори за невежеството, тепърва почвам да се уча, защото това ни е първи месец на непазене!!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Изчакай си датата на цикъла. По-рано неможе да се гадае.

# 2
  • Мнения: 674
Като за начало можеш да се регистрираш и да дойдеш при нас в седмичната тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330877.340   Hug

# 3
Помогнете и на мен със съвет, моля ви, много съм притеснена. Закъснява ми вече 7-8 дена, по принцип се случва понякога да ми закъснее ,но с по-малко. От 5 дена съм с постоянна температура 37 - 37.2. Последно правихме секс с приятелят ми на 29август, после на 7 септември... Без презерватив, но без да свършва в мен! Изобщо не съм готова за бебе, вчера си правих тест SureCheck - отрицателен! Притеснява ме, че когато съм болна съм с по-висока темпераура,което значи , че тази температура може да е симптом за бременност, а теста е отрицателен. Според вас ако съм забременяла на 29.08 от тогава е минало достатачно време и би трябвало теста да отчете правилно, нали? Ако до 2 дена не ми дойде май трябва да ходя на кръвен тест...

Извинявам се,че питам на няколко места във форума, но съм много притеснена и се надявам да получа информация и мнения от вас.

# 4
  • Мнения: 1 334
Отиваш на лекар.Няма смисъл да гадаем.

# 5
  • Мнения: 862
Отиваш на лекар.Няма смисъл да гадаем.
Peace Peace Peace
Тук всички искаме бебета и въпросът ти не е уместен.
Предполагам си младо момиче и продължавам да се учудвам как младите правят секс безотговорно и лекомислено. След като не си готова за дете, защо не пиеш хапчета или не ползваш презервативи?
Сега единственото нещо, което можеш да направиш е да отидеш на доктор и дано е това, което искаш.

# 6
  • Мнения: 253
Към кики567 - изчакай поне още малко преди да правиш каквото и да е
А към ani88ani - щом ти закъснява 7-8 дена отивай при чичо доктор
Успех и на двете, ще ви стискам палци да е това, което искате да бъде  Hug

# 7
  • Мнения: 253
Извинявам се - компа е виновен  Blush Grinning

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 337
И на двете ви пожелавам да е това , което  искате ....никой не може да отговори със сигурност на въпросите ви , при така зададената ситуация, успех  Peace

# 9
На 20г. съм, просто не съм готова, иска ми се, но ме е страх. По принцип се пазим, просто тогава стана непредвидено и мислихме,че всичко ще е наред, не съм и очаквала че става толкова лесно. На всички, който искат бебенце - им го пожелавам от сърце.

# 10
  • Мнения: 609
може и от стрес да ти закъснява

# 11
  • Мнения: 1 085
Значи момиче.Първо се регистрирай.Почети малко и разбери как става зачеването.Ние тук не сме врачки.Ще получиш само отговори от типа: изчакай закъснения и тогава тест.Ние нищо не можем да ти кажем.
Е честно ви казвам писна ми от такива теми ''МОГА ЛИ ДА СЪМ БРЕМЕННА'' или ''Бременна ли съм'' #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 12
  • Мнения: 975
Значи момиче.Първо се регистрирай.Почети малко и разбери как става зачеването.Ние тук не сме врачки.Ще получиш само отговори от типа: изчакай закъснения и тогава тест.Ние нищо не можем да ти кажем.
Е честно ви казвам писна ми от такива теми ''МОГА ЛИ ДА СЪМ БРЕМЕННА'' или ''Бременна ли съм'' #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Peace

# 13
  • Мнения: 862
Значи момиче.Първо се регистрирай.Почети малко и разбери как става зачеването.Ние тук не сме врачки.Ще получиш само отговори от типа: изчакай закъснения и тогава тест.Ние нищо не можем да ти кажем.
Е честно ви казвам писна ми от такива теми ''МОГА ЛИ ДА СЪМ БРЕМЕННА'' или ''Бременна ли съм'' #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Много си груба Naughty
Като си спомня в началото и ти какви безумни въпроси задаваше, ми се струва странно сега да реагираш толкова агресивно.
Форумът е пълен с нови момичета, които тепърва се сблъскват с проблеми и терзания. Като се ядосваш на теми от този род, по-добре не отговаряй.
Нищо лично в постинга ми  Wink

# 14
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Към кики567 - изчакай поне още малко преди да правиш каквото и да е
А към ani88ani - щом ти закъснява 7-8 дена отивай при чичо доктор
Успех и на двете, ще ви стискам палци да е това, което искате да бъде  Hug

Peace

Общи условия

Активация на акаунт