Можем ли да разберем пола на детето по желанието ни зиа с.кс

  • 2 820
  • 19
  •   1
Отговори
Имам една питанка.При бременност с момче или с момиче имахте по-голямо желание за секс? newsm78
Аз лично имам момиче и яко ме беше ударил хормона през бременността.Дайте мненията си,моля.

# 1
  • Мнения: 2 111
Моля, поясни какъв секс имаш предвид? Анален, вагинален, орален?  Thinking

Мнението ми е, че темата е безумно глупава. То не беше сладко/солено, не беше форма на корема, сега желанието за секс. Ако искаш да разбереш пола на детето, отиваш на преглед, където квалифициран специалист проверява. Това е.

# 2
 Кафе с Канела,става въпрос не само за секс,а най-вече за желанието на бременната за секс.Просто ми стана интересно,че майки,които имат синове,съвсем не им е било до това.Сега разбираш ли за какво става въпрос.Пък като не ти харесва темата,не я чети.

# 3
  • Мнения: 1 896
Виж сега, причината за повишеното желание за секс по време на бременността са хормоните и това няма нищо общо с пола на бъдещото бебе.
На мен също ми се струва твърде наивно да се търси и вярва в подобна зависимост, но все пак :
Просто ми стана интересно,че майки,които имат синове,съвсем не им е било до това.
Е, явно аз съм от изключенията.

# 4
  • Мнения: 4 965
... майки,които имат синове,съвсем не им е било до това.Сега разбираш ли за какво става въпрос....

Аз също не схващам идеята, а и моят опит е точно наопаки - първата ми бременност беше с момче и постоянно имах желание, а после с девойките хич не се и сещах... Но, първата ми бременност беше лека и спокойна (но на детенцето ми не му беше писано да живее), докато с близначките карах кошмарна бременност, та определено не зависи от пола на детето, а от протичането на бременността. Naughty

# 5
  • Мнения: 2 111
Кафе с Канела,става въпрос не само за секс,а най-вече за желанието на бременната за секс.Просто ми стана интересно,че майки,които имат синове,съвсем не им е било до това.Сега разбираш ли за какво става въпрос.Пък като не ти харесва темата,не я чети.
newsm78
Не разбирам съвсем, но нейсе. Смятам да се вслушам в съвета ти и да не чета темата.  Laughing

# 6
  • Мнения: 67
Добре си е темата, какво и е?!!!
Аз имам син на 3 г. като бях бременна с него ми се правеше доста често секс, сега съм бременна в 7 месец, твърдят, че ще е момиче , а секс не ми се прави ама хич. Не знам   дали е от това, че сега задълженията ми покрай баткото са по-големи или от пола . Ще кажа през декември.
Прекрасна вечер на всички! newsm08 smile3502 smile3505

# 7
  • Мнения: 289
Просто ми стана интересно,че майки,които имат синове,съвсем не им е било до това.
Е, явно аз съм от изключенията.

И аз съм от изключенията - и като гледам, изключенията станахме доста, с което за мен и тази теория за определяне на пола пропада  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 25 449
Кафе с Канела,става въпрос не само за секс,а най-вече за желанието на бременната за секс.Просто ми стана интересно,че майки,които имат синове,съвсем не им е било до това.

За първи път чувам такова нещо. Напротив, твърди се, че жените, носещи момче, изпитват по-голямо желание за секс. Логично - от тестостерона е.  Laughing
Ти всъщност, сигурна ли си, че имаш момиче?  newsm78  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 947
Можем, да, щом ти се е..е много - мъжко ще да е, ако не ти е..е много - женско, а ако ти се е..е само вторник - близнаци  Crazy

# 10
   
   Как' Сийка,напълно съм сигурна,че е момиче.Който не вярва да и погледне в памперса   Laughing

# 11
  • Мнения: 25 449
Когато е пълен, нали?  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 062
Можем, да, щом ти се е..е много - мъжко ще да е, ако не ти е..е много - женско, а ако ти се е..е само вторник - близнаци  Crazy

Напълно съм съгласна с този дълбокомислен извод на теорията ти. Би ли я доразвила моля, ако ми се прави секс в четвъртък, има ли шанс за тризнаци? Представи си, ако ти се иска само в неделя  hahaha.
Сега сериозно, ако изобщо темата го позволява. Имам две дъщери. С първата бременност правехме секс до последния ден от бременността ми и то доста често, имах мераци. С втората, не правихме секс. Изобщо не ми се мислеше за това.
Какъв е изводът? Че всъщност втората ми дъщеря е момче.
П.П. Отивам да събудя баща им, за да му кажа, че има син  Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 191
Можем, да, щом ти се е..е много - мъжко ще да е, ако не ти е..е много - женско, а ако ти се е..е само вторник - близнаци  Crazy

И аз знам, че ситуацията е таква, само да допълня, че близнаци са и в случаите, когато ти се е..е два поредни пъти - момчета ще да са.  Joy  Joy  Joy

# 14
  • Мнения: 7 947
Би ли я доразвила моля, ако ми се прави секс в четвъртък, има ли шанс за тризнаци?

Не съм много сигурна кога точно стават тризнаци, но знам кога не стават: в сряда, щото на к.. не се сяда  Joy

Темата е страхотна, ей!

Общи условия

Активация на акаунт