Вяра, Надежда, Любов - честит празник!!!

  • 3 447
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 589
Здравейте на всички,

От цялото си сърце и душа бих искала да честитя празника на всички, които носят тези прекрасни имена. Да сте живи, здрави и много щастливи.

За мен освен имена, това са 3 прекрасни думи, които ме крепят през изминалите дни, които ми показват, че има надежда, ако има вяра и че любовта никога не умора. Тя е дълбоко в нас и ние я носим цял живот в себе си.

Хубав празник. Обичам ви!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 273
Честит празник на всички с прекрасните имена Вяра, Надежда, Любов и София!   bouquet
Мила Ники, на този ден не забравям да се моля за твоята борбена кукличка! Нека вярата, надеждата и любовта никога не те напускат! Не губи кураж  Hug

# 2
  • Мнения: 7 718
Честит празник.    bouquet
Прегръщам те, Николина, и нека всичката надежда, любов, късмет и вяра са с теб. Praynig Praynig Praynig

# 3
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Честит празник на всички с тези прекрасни имена!  bouquet
Ники, дано този празник ти донесе много късмет! Praynig

# 4
  • Близо до София
  • Мнения: 896
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОИТО НОСЯТ ПРЕКРАСНИТЕ ИМЕНА ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ!
НЕКА ВСИЧКИ БЪДЕМ ИЗПЪЛНЕНИ С ВЯРА, НАДЕЖДА И ЛЮБОВ! ТАКА НАШИТЕ МЕЧТИ ЩЕ СЕ СБЪДНАТ!!!  Hug  Praynig  Peace

# 5
  • Мнения: 98
Честит празник  smile3525!Ники а на теб пожелавам много вяра надежда и любов!Днес е ден за чудеса и вярвам че господ ще е с вас!!!!!!!!!!!!! Praynig

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Честит празник на всички ,които носят тези прекрасни имена.Да сте живи и здрави!  bouquet
Ники,специално за теб  Hug Hug Hug  Praynig

# 7
  • Мнения: 1 248
Честит празник момичета   bouquet  bouquet  bouquet
нека вярата да е винаги със нас
надеждата да не угасва никога
и любовта да е винаги във нашите сърца
прегръщам ви всички Hug Hug Hug

# 8
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Честит празник на всички,които носят тези прекрасни имена!  bouquetА на нас всички останали си пожелавам да даде много вяра,че ще успеем,много надежда,че ще гушкаме сладки малки бебоци в най–скоро време и много любов,защото ние с нашите търпеливи,пълни с разбиране и подкрепа в тези трудни моменти мъже я заслужаваме!!!Късмет на всички ни! Hug  Ники,не преставаме да се молим и дано наистина днешния ден ти донесе най–хубавите новини!Гордеем се с теб с твоята сила и кураж!Само така! Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Честит празник на всички,които носят тези прекрасни имена!  bouquet
На всички останали пожелавам много вяра и надежда, че ще сбъднем мечтите си! Praynig

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Честит празник и от мен на всички, които празнуват днес  Hug
Мили момичета, аз вярвам, че изпълнени с Вяра, окрилени от Надежда и обгърнати с Любов ще се справим с предизвикателствата на съдбата.
Ники  Hug прегръщам те силно и се моля за твоята малка принцеса
Господи дай сила на малката душица да се пребори  Praynig

# 11
  • Мнения: 763
Честит празник на всички!!! Дано никога вярата, надеждата и любовта да не напускат сърцата ни.
Ники, силни прегръдки и от мен  Hug Непрекъснато се моля за твоята принцеса.  Господи, дай и сили  Praynig Praynig Praynig

# 12
  • Мнения: 3 246
Честит празник на всички  bouquet
Ники , моля се за твоето малко момиченце, Богородица  да я закриля Praynig

# 13
  • Мнения: 2 423
Ники Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Нека ВЯРА, НАДЕЖДА И ЛЮБОВ са с теб Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 2 908
Честит празник и от мен на всички    bouquet

Нека Вярата,Надеждата и Любовта да са винаги в нас и да ни дават сили и кураж да продължаваме и гледаме напред.

Дано днешния празник даде още повече сили на малката принцеца да се пребори Praynig Praynig Praynig

Ники Hug

Общи условия

Активация на акаунт