На ски в Австрия

  • 3 683
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 247
Здравейте,
порових, порових, но нищо не намерих писано по темата.. Тъй като ранното резервиране дава възможност и за отстъпка, мисля, че сега е и момента да попитам- Някой да е ходил на ски в Австрия. Нещо да препоръчате - чувала съм за къщи, които се наемат и в цената влиза и ски картата излиза за 4ма човека около 700-800 евро  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 655
Цената която пишеш е повече от добра, само че аз до сега не съм попадала на такава оферта. Знам само, че някои още от лятото резервират. Ще следя темата с интерес.

# 2
  • Мнения: 562

чувала съм за къщи, които се наемат и в цената влиза и ски картата излиза за 4ма човека около 700-800 евро  newsm78


Ние наемаме къща в Ehrwald, Австрия (Zugschpitz Arena), но тази цена плащаме само за нощувки, за 4-5 човека, за 8-10 дни, без храна и ски карта. Наш приятел живее там и той ни намира къщите. Избери си район в Австрия и порови в нет-а, има доста инфо за къщи и фамилни хотелчета.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 247
Района е ясен St. Anton. Там има какво да се види и се съмнявам, че за 7 дни ще успеем да минем през всички писти, но съм отворена и към други предложения. Ако някой е бил и знае и други, където има повече червени и черни писти Peace

# 4
  • Мнения: 265
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИ4ЕТА!
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ МАМИТЕ-СКОРКИ,КОИТО СА БИЛИ В АВСТРИЯ КЪДЕ Е ПО-ДОБРЕ ДА СЕ ОТИДЕ-В ЗАЛЦБУРГ ИЛИ ВЪВ ВЕЛДЕН?
ДВОУМЯ СЕ МЕЖДУ ДВАТА КУРОРТА,НО ЩЕ БЪДЕМ ЗА 1-ВИ ПЪТ В АВСТРИЯ НА СКИ И НЕ ЗНАМ КЪДЕ ЩЕ Е ПО-ДОБРЕ.
МОЛЯ ВИ,ДАЙТЕ СЪВЕТ.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

# 5
  • Мнения: 8 769
Аз също се интересувам от къщички в Австрийските Алпи за ски ваканция.
Ще съм благодарна на линкове! Hug
miamy, пиши с малки букви, главните се разчитат като "викане".

# 6
  • Мнения: 302
ето един линк от мен изтекоха ми очите да чета цяла седмица, но за съжаление нямам конкретна информация за нито една от къщите  Sad.  Иначе излизат непрекъснато различни пакети - нощувки със закуска и вечеря и ски-карта.http://www.skiamade.com/en/

# 7
  • София
  • Мнения: 5 247
Охх и аз го гледах, 800 км спи писти, хайде махаме лесните, но все пак остават адски много Shocked Гледах в Австрийски сайтове и някакви пакетни цени, но въпреки всичко не можах да намеря за нещата, които пише, че ги има. Примерно пише апартамент за 4ма за 7 нощувки + 4 x 6 дневни карти цени от 900 евро, а после никакви пакети няма ...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт