Тест за бременност - повлиява лис е от нещо друго

  • 5 047
  • 52
  •   1
Отговори
Здравейте мили настоящи и бъдещи мами,

Искам да ви попитам дали на някой от вас се е случвало теста му за бременност да покаже 2-ра много бледа чертичка и да се окаже, че не е бременна.
Не знам как да задам въпроса си... малко е странен за тук, като цяло, сигурно ще бъде упрекната от някои, за това, че не искам да съм бременна, но много се притеснявам. Закъснява ми вече 2 дни, днес ще ми стан трети. Направих си 6 теста до момента, 3 от които Sure Check. 4те са с много бледа 2ра черта, другите два са негативни. Този месец правих секс по време на овулация, просто усетих тялото си и си направих тест за , който беше положителен, след което изпих една таблетка "Ескапеле", но явно не е била ефективна. След 10на дни получих мн.силни болки в кръста, направиха ми изследване и нямах проблеми с бъбреците. Гледаха ме на ехограф, но нищо не видяха. След което ме наболяваше корем и известен период пих обезболяващи. Появи ми се и течение.

Сега ми закъснява. И това с тестовете... дали всъщност може да се повлияят от нещо друго? Дали това ескапеле може да е причината за всичко това? Някак си не искам да повярвам, че см бременна:( Запазих си час за гинеколог тази седмица... Не искам да направя аборт, но не мога и да си позволя да имам дете, като проблема е донякъде финансов, до някъде още по-сложен личен план. Пих аспирин, затоплих се... но не ми идва:( По принцип имам редовен цикъл...
Дали има шанс да се предизвика менструация с някакви хапчета или инжекции?

Моля ви, кажете ми, има ли шанс да не съм бременна и от нещо друго да се дължи бледата 2ра 4ерта на тестовете, закъснението и пред-менструалните болки в корема и кръста? На някои случвало ли се е нещо подобно? А пили ли сте такъв тип медикаменти и ефикасни ли са?

# 1
  • Мнения: 9 814
Ако, питаш за Ескапеле- да, пила съм. При мен поне се оказаха ефикасни- цикълът ми продължи 2 месеца и доведе до анемия.
За тестовете- при три отрицателни теста, правени след 11 дневно закъснение на цикъла се оказах бременна и се вижда в подписа ми резултата.
Е, при мен беше планирана бременност.
Съжалявам като чета теми като тази, повечето жени тук дават мило и драго да имат деца.
И най-добре иди на лекар, тук не сме гадатели, пък и ни е писнало от питания от сорта на :"бременна ли съм?".

# 2
  • Мнения: 2 755
Бременна си, жалко за бебето.  Теста не се влияе от това лекарство.

# 3
Да, права си, извинявайте!!!
Просто има и жени, които не искат да забременяват, но се случва понякога... Аз също обичам децата и имам приятели, които биха дали всичко за дете, съжалявам...

# 4
  • Мнения: 1 134
И моята бледа черта се очаква през февруари...
Дано се вразумиш и поне не пий произволно никакви лекарства, дотогава.

# 5
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Не,не се повлиява от нищо и дори най бледата втора черта е бременност.Боже,колко жени биха искали да са на твое място Sad...Помисли си хубаво преди да предприемеш каквото и да е!

# 6
  • Мнения: 2 111
Ами то момичето вече се опитва да махне бебето като пие аспирин и  после взима горещ душ.Много жалко.

# 7
  • Мнения: 257
според мен си бременна моята втора бледа черта се роди миналата година март но правото да избереш дали искаш бебо или не си е твое но се замисли колко жени има които биха дали всичко да са на твое място

# 8
Ако ми кажат, че съм бременна не съм сигурна, че ще го махам, най-вероятно ще го задържа... просто не искам да съм бременна и някак си ми се иска причината да е в друго... Затова написах темата. Поне още един ден надежда, че е някаква хормонална причина или не знам, а не бременност:(

Ако ми потвърди лекар бременност, тогава ще мисля със сигурност как да постъпя. Аз също много искам детенце, но не точно в тези обстоятелства, които се намирам в момента, но ако така е било писано ...

Ако дилемата е аборт или бременност... Мисля, че ще избера второто... Не знам, някак си не мога да го осъзная!

# 9
  • Мнения: 40
sladko моля се да вземеш най-правилното решение - по-скоро да вземете - няма да е станоло само. Потърси мнението и на бащата.

# 10
  • Мнения: 378
И според мен си,моята чертичка ако мога да я кажа такава,защото беше и по тънка от конче е вече прекрасно момиченце,прецени пак това е важна крачка Peace

# 11
  • Мнения: 2 479
Казали са ти момичетата - втората чертичка си е бременност, колкото и да е бледа. Мисли какво ще правиш и го мисли добре, защото да имаш дете е нещо, което освен собствения ти живот касае и един невинен още нероден такъв Confused. Честно казано, не знам как ще гледаш детенце, щом дори един аборт би те затруднил финансово, но може и да не съм разбрала правилно, дано да има кой да те подкрепя и да помага, ако сама не си финансово достатъчно стабилна.
И преди всичко - успокой се, не прави глупости, не пий лекарства без предписание и иди на лекар.
Между другото, колко време ти закъснява?

# 12
  • София
  • Мнения: 10 306
Иди на лекар. И то добър. Ескапеле-то такива поразии ми нанесе, липса на менструация, болки и бучки в гърдите, но нямах положителен тест за бременност.
И не се извинявай на никого. Това, че някой иска нещо, което не може, не е твоя вина. Решението ти ще си го взимаш и никой няма право да ти се бърка, още повече непознат.
Успех, каквото и да решиш.

# 13
  • Мнения: 4 509
С второто ми дете чертичката почти не се виждаше, но ето го резултата. При 4 положителни теста, най-вероятно е бременност. Ще се радвам да задържиш бебето, но решението си е твое.  Peace
Либ, тя е казала - три дни й закъснява. Не е много, но при наличие на положителни тестове... Confused

# 14
  • Мнения: 2 960
В очакване да разбера дали бебеправенето ни дава резултат-правих  всеки месец тест след тест.И така  до  месец юли 2006 -та .Тогава на теста ми излезе една втора мнОООго бледе ,едва забележима втора чертичка.Сърцето ми щеше да изхвръкне от радост.Бледа не бледа ,тънка не тънка...бебо беше станал!!!Резултатът се появи през март м.г.-най-прекрасното момченце за мен!!!
Според мен -тази втора бледа чертичка при теб също значи бременност.Пожелавам ти да се вслушаш в сърцето си  и да вземеш най-правилното решение.

Общи условия

Активация на акаунт