Много четене - много шашкане

  • 2 179
  • 33
  •   1
Отговори
  • SF
  • Мнения: 19
Здравейте на всички настоящи и бъдещи мами във форума! Честно казано за мен това е мястото на което съм намерила отговори на въпроси, които ми е било неудобно да задам и на най-близките си хора, а са ме вълнували - за което искам да ви благодаря на всички!   bouquet
Да ви се представя - нова съм както си личи   Blush  и все още със съпруга ми сме към групата на бебеправещите. Дали от нетърпение или от друго, но този месец смятах, че сме успели - закъснение, липса на симптомите преди цикъл, леко зацапване ...
... Но ходих на зъбар и след него ми дойде - 4ти ден от закъснението и протича много странно - много кръв както при цикъл но продължи само през първите 2 дни и сега от вчера само прокапва, но продължава да си е с червен цвят, а не както когато наближава края - тъмно червено.
Вчера почти изчетох библиотеката на бъдещите мами и почвам да се чудя дали това не е цветна или извънматочна бременност, може да си е просто смущение и все пак....
Мислите ли че мога да отида на преглед докато продължава кървенето или трябва да изчакам.
Тест за бременност си правих сутринта точно преди да ми дойде и беше отрицателен, но от друга страна нямах никакви признаци, че ще ми идва до след зъболекаря, когато започна леко да ме боли кръста и вече си осещах какво става...
Благодаря на всички, които ще се отзоват предварително за дето ще отделите време и за моята история love001

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 13:11 от mimko

# 1
  • Мнения: 1 187
Изчакай малко, направи втори тест и тогава отиди на лекар. С първата ми бременност нищо не четях  Embarassed, но честно казано - бях по-спокойна и вярвах на доктора си. Сега с това ровене в нета  се шашкам и като кихна. Успокой се и не мисли за цветни, не дай си Боже извънматочни бременности. Мисли позитивно и ще чакаме да се похвалиш.

# 2
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Успех в бебеправенето.Мисля че не си бременна,но за твое успокоение може да отидеш на лекар.Или най много да изчакаш до следващия месец и тогава да се прегледаш.

# 3
  • Мнения: 3 306
изчакаи няколко дни и пак направи тест

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Изчакай и си направи втори тест, но при така описаната от теб ситуация смятам , че не си бременна.Силното ти желание те кара да мислиш , че това е цветна , че имаш симптоми и т.н.И аз минах през това.Успех в бебеправенето и в най-скоро време да видиш  EFP  Praynig

# 5
  • SF
  • Мнения: 19
Много ви благодаря на всички за отговорите и за разбирането  Hug

# 6
  • Мнения: 2 803
изчакаи няколко дни и пак направи тест
PeaceУспех!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 508
И според мен не си бременна... И по-добре! Wink Пожелавам ти една напълно безпроблемна бременност без кръв, зацапвания и т.н.  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 919
 Rolling Eyes сама знаеш, че цикъла понякога протича различно-обилно, почти слабо, кафеникаво, 3 дена....5 дена...може би стреса от зъболекаря ти е повлияло малко.
 Желая ти скоро да се похвалиш с бременност. Успех!  bouquet

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Успех в бебеправенето Peace

# 10
  • от Луната
  • Мнения: 1 750
И според мен не си бременна... И по-добре! Wink Пожелавам ти една напълно безпроблемна бременност без кръв, зацапвания и т.н.  bouquet
Peace Съгласна

# 11
  • Мнения: 9 467
Информираността не значи шашкане Peace То е до натурата и възприятията на всеки индивид Wink
Аз лично повече се притеснявам от неизвестното..
Желая ви успех в бебеправенето Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 2 508
Информираността не значи шашкане Peace То е до натурата и възприятията на всеки индивид Wink


Абсолютно съм съгласна. Сумати хора ми казаха да спра да чета в интернет и във форума, но те не разбират, че аз така се успокоявам, а не се шашкам. Затова този форум е толкова полезен.

# 13
  • Мнения: 1 512
Един съвет от мене - първо се успокой и не мисли за това дали е станало или не и накрая ще видиш  EFP.Говоря от личен опит.

# 14
  • Мнения: 2 517
За да се успокоиш , че няма извънматочна бременост, направи кръвен тест - казва се бета ЧХГ тест. Ако резултата е под 5 , значи не си бременна /маточно или извънматочно/.

Общи условия

Активация на акаунт