Помагайте за избор на матрак

  • 52 360
  • 74
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте!!!!

Имам нужда от съвет за избор на вид и марка матрак!!!!!
Колебая се между латексов и традиционен!!!
Какви са мненията за Дормео или матраци Парадайз!!!!!!

А дали някой има матрак на фирма Хегра Ямбол!!!!!

Сега сме в едни луди ремонти и някак си не мога да се ориентирам в множеството марки и модели!!!!
Така че разчитам на вас - не веднъж сте ми помагали с добър съвет!!!! smile3524
Предварително благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 186
"Latex"-уникални са!

# 2
  • варна
  • Мнения: 564
Аз въртях суках и си взех на Тед.Доволна съм и най-вече децата.ХЪубав,твърд/но не много/,и има 5 години гаранция.Моят е 84/190-122 лв.

# 3
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 479
И нашето легло, и на детето са на ТЕД, много са удобни.Модела и на двете легла е Милано, купихме по препоръка от майстора на леглата и за този модел каза, че има златен медал от Пловдивския панаир.

# 4
  • Мнения: 2 388
Латексов, "Магнифлекс".
Има доста теми по въпроса, където може да прочетеш и да направиш точния избор за теб.

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 14:57 от palavata_monahinq

# 5
ние сме с матрак на елите,много сме доволни от него.Преди тово за една година сменихме два матрака на блян,защото мухлясаха от долу,а нямаме никъква влага

# 6
  • Мнения: 18 542
Латекс естествено!  Peace

# 7
  • Мнения: 2 803
От доста години вече съм с  Тед и на детето е такъв. Модел Фаворит S. Хубави са.

# 8
  • Мнения: 1 144
Изключително съм доволна от Магнифлекс.

Ето и сайта им. http://magniflex.bgИма всевъзможни модели. Мисля, че са от най-добрите на пазара.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
Изключително съм доволна от Магнифлекс.

Ето и сайта им. http://magniflex.bgИма всевъзможни модели. Мисля, че са от най-добрите на пазара.

Но как миришат първите 6-7-8 месеца .....  ooooh! ... Не е истина направо!  #Cussing out Няма такава гадна миризма!  ooooh! Направо ми идваше да ги изхвърля на боклука.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
В крайна сметка ги изнесох на балкона в продължение на цялото лято и след 5 месечнотно им заточение от 1 април до края на август вече почти е изчезнала миризмата им.
В крайна сметка си купих матрак ТЕД - Фаворит S, при наличие на купен вече Магнифлекс. Е, ТЕД-а е несравнимо по-добър, поне за мен, от Магнифлекс-а. Язък им за парите, които дадох. Sick Sick
Сега Магнифлекса замина на вилата, а продължаваме да ползваме ТЕД-а.  Hug

# 10
  • Мнения: 18 542
Продавала съм матраци. Фаворит S на ТЕД наистина е хубав матрак но е в пъти по-скъп от латексовите на Екон а не е по-добър и гаранцията му е на половина.

# 11
  • Мнения: 147
а пък ние си взехме от happy dreams и сме много доволни. не си спомням колко струваше обаче е точно това, което искахме, доста е твърдичък Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 152
Още един глас за Latex.
Страшно удобен е  Peace

# 13
  • Мнения: 479
Имаме на Екон латексови, купувани тази година и преди 3 год.. супер са и са на добра цена. Миришат малко в началото, но не е толкова силно, гадно и т.н. и за около месец се поизмирисва. Цените им са много добри (и сега правят и подарък - възглавничка)
Търси екон в мрежата - има ги!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 958
От Тед не съм доволна. Не бих взела повече. Сега поръчахме на Хегра, Ямбол. Пристигнал е само единият, другите два ги чакаме още. Изглежда много добре, тигелите са на по-ситно, но....дали са добри наистина...след година ще се разбере. Иначе е много удобен.

Общи условия

Активация на акаунт