daite mi savet za rachna pompa

  • 2 105
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
  Daite mi savet, momicheta, kakvi pompi polsvate.Karmia na poiskvane otkakto bebka se e rodila( sega e na 2 mes.), no mi se iska da napravia malak zapas, za da moga poniakoga da isliasa za 2-3 h bes neia. Provah s rachna pompa na Chicco, tip sprinzovka, no use6taneto ne e ot nai- priatnite ( meko kasano), a i nisto ne uspiah da iszedia sled karmene.Posavetvaite me kakva marka da vsema,niakoi ako e polsval Medela harmony, rachna na Avent ili rachna na Chicco ( zasega takiva vidiah v aptekata) i isob6to rachnata li i nai- udachniat variant za zedene ot vreme na vreme.
  Blagodaria vi predvaritelno i se izviniavam za pravopisa , no niamam kiriliza..

# 1
  • Мнения: 94
Аз първо ползвах на Бертони - струва около 20лв. Горе-долу бях доволна, но за 1месец и разказах играта (при използване 6-8 пъти на ден). Имам доста дружки, които я ползват от доста дълго. Била имитация на тази на Авент и почти нямала разлика. Сегашната ми е "Baby comfort" - ползвам я вече 3,5 месеца и съм доволна (сега се цедя веднъж на ден). Струваше 25-27лв.

# 2
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Скоро имаше такава тема. И хайде да се разбираме на кирилица.  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328674.0

# 3
  • София
  • Мнения: 3 524
да, имаше такава тема по-нагоре.  Rolling Eyes аз лично се спрях на авент, н осе колебаех между нея и тази на медела. тип спринцовка имах, но така и не се справих с нея Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 690
Авент - много е добра  Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 543
Аз ползвах на Авент първите 2 месеца и останах много доволна. Обаче към третия месец ми се регулира кърмата и вече не мога и 5 капки да изцедя.

# 7
# 8
  • Мнения: 11 003
Avent - много съм доволна Peace

# 9
  • Мнения: 72
Със сигурност ако не беше помпата на авент щях вече да съм се отказала от кърменето. До преди три седмици се цедях по 4-5 на ден. Още си е жива и здрава.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Авент ползвах и то до много късно. Без нея незнам до къде щях да стигна. Много съм доволна. Скъпа е, но наистина си оправдава парите, не съм попадала на по-добро нещо от нея.

# 11
  • Мнения: 384
Ползвам "авентската" и съм доволна от нея. Особено сега покрай захранването на бебо ми върши чудесна работа - цедя и добавям към домашно приготвяните пюрета и към кашите, чат пат и замразявам.

# 12
  • Мнения: 235
Хайде и още един глас за Авент Peace !

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз ползвах Авент....страхотна е

# 14

Общи условия

Активация на акаунт