добър гинеколог ли е д-р Марияна Райчева

  • 15 951
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
имам два спонтанни аборта, и имам нужда от мнението ви за този специалист.

# 1
  • Мнения: 172

Прочети и добре темите за имунологичните и генетичните проблеми.
Успех.

# 2
аз лично не я препоръчвам, защото за мен това е бизнес дама а не специалист. на мен ми загуби 3 години, пари и нерви и накрая нищо. по добре се ориентирай към специалист по стерилитет, направи имунологични и генетични. успех

# 3
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
зависи от гледната точка да наистина има елемент на бизнес,но ако ми кажете за някой лекар,който работи защото е положил Хипократова клетва ще ви поздравя.(наскоро прочетох,че прегледът при доцент Томова е 90.00лева и това ако не е бизнес здраве му кажи.)ща се отнася до д-р М.Райчева мисля,че е добър специалист ,разговаря с пациентките,внимателна е,има отношение към проблемите на жените,а и тя сама си казва,че не е специалист по стерилитет,във всеки случай за мен тя се оказа дядо Коледа.а дали тя е твоят доктор само времето може да покаже.за  съжаление

# 4
  • София
  • Мнения: 58
Единственото вярно за  д-р Мариана Райчева е, че разговаря с пациентките и е внимателна...и само това.  Ходех при нея да ми следи бременността, плащах си пресолено и всичко всеки път беше наред......докато накрая родих в 32 г.с. В деня,  в който родих отидох при нея на консултация, защото имах болки, а тя ме прати за задържане уверявайки ме, че нищо ми няма....е вечерта експресно бях родила. Това стана в понеделник, а аз в петък и събота й се обаждах по телефона, защото често ми се втърдяваше корема, а тя ме успок7ояваше, че нищо ми няма, да лежа и пия магнезий и в понеделник щяла да ме види. Накрая като капак се оказа, че просто е забравила незнайно как да ми направи някои изследвания. Този уж малък пропуск всъщност доведе до преждевременно раждане. Като разбра, че съм родила, защото аз й се обадих обеща, че щяла да се свърже с д-р Слънчева от Майчин дом и да пита как е бебето и после ще ми се обади на мен.....Е още я чакам да ми се обади. Даже не благоволи да звънне и да пита как съм.....Но както ми каза един доктор от Майчин дом "То затова се мисли при кой се ходи за такива важни неща".  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 491
Desssy не знам нищо за тази лекарка ,  говори с специалист  за имунологични , генетични и ендокринни изследвания .Трябва да има някаква причина за тези спонтанни аборти.Направи си изследване за токсоплазмоза. Flutter

# 6
  • Мнения: 428
Здравейте!
Може ли някой да даде нова информация по тази тема?
Как стоят нещата към днешна дата?
Благодаря предварително ...

# 7
  • София
  • Мнения: 58
vaniu64e, мойта информация е от 06-ти юли и го казвам от опит. виж какво е писано по темата и тук

# 8
  • Мнения: 7 107
Добър е само когато имаш късмет всичко с бременността да върви по учебник. И ако гарантираш, че раждаш при нея.

# 9
  • София
  • Мнения: 58
напълно подкрепям мнението на рони. Ако всичко ти е наред е прекрасен лекар

# 10
  • Мнения: 428
Момичета, благодаря на всички за мненията!

# 11
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
Добър е само когато имаш късмет всичко с бременността да върви по учебник. И ако гарантираш, че раждаш при нея.


Това въобще не е вярно Naughty,обърна ми цялото си внимание, знание и опит(в името на това да забременея)  при положение, че беше абсолютно наясно, че нито ще ми следи бременността, нито ще раждам при нея. И  въобще нищо не ми е било наред , напротив проблемите бяха доста. Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 7 107
Имам своята история с госпожата, усмивканулаосем. Изразила съм личните си впечатления.

# 13
  • София
  • Мнения: 58
Усмивка08, искам да кажа, че аз също съм отразила своя никак не добър опит с д-р Райчева, така че не би могла да казваш дали е вярно или не....просто напиши твоето си мнение и толкова.

# 14
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
Написала съм това, което според мен  е вярно именно от моята гледна точка.

Общи условия

Активация на акаунт