Сватба в комплекс "Божура"?

  • 5 442
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Някой от вас скоро да е правил/присъствал на сватба в туристически комплекс "Божура" до Средец? Ще замоля всеки, който има някакъв опит, инфо или снимки, да пусне - ще ви бъда много признателна!  Hug

# 1
  • Мнения: 806
Здравей Grinning
Първо, искам да ти кажа,че нашата сватба Не беше в Бужура, но сега за 2рата ни годишнина ходихме там за 2 дни и мога да кажа,че съм възхитена Grinning Просто е страхотно и обстановка и ресторанта и градината с басейна,целият комплекс.
Предполагам,че и за сватба ще бъде супер, защото ние това коментирахме със съпруга ми,че  е хубаво и за сватба-там.
Ако искаш мога да ти пратя снимки, но предполагам,че вече сте ходили и сте видяли комплекса.
Ако мога с нещо друго да помогна- пиши.
Хубав и усмихнат ден  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 243
Да , ходили сме, виждали сме комплекса, много е хубаво и ми се струва чудесно за такова събитие, но ми се щеше да видя и снимки как изглежда местенцето точно в такъв ден. Все пак е открито, има басейн, откъде се минава, къде е разположена главната маса, ей такива дребни неща...  bouquet

# 3
  • Мнения: 806
Сега се сещам,че може би управителя на комплекса би могъл да има снимки на правени там сватби , защо не се обадите по-телефона и да попитате?
А за масите,градината и ресторанта предразполагат към въображение и красиво оформление според желанието ви  bouquet
Успех и пиши какво е станало Hug

# 4
  • Мнения: 1 243
Права си, Диме Simple Smile Може наистина те да имат снимки. Много ме е яд, вчера бяхме там и да не се сетя за този вариант. Определено преди да реша такова нещо и да правя уговорки, искам да имам общо впечатление, защото точно дребни детакли биха могли да ме разколебаят или откажат от това да е на открито, далече от града и т.н.

# 5
  • Мнения: 806
Според мен,може да се обадиш по телефона,/ ако го нямаш аз мога да ти го дам/ и да попиташ ако има такива снимки, там има интернет, можеш да им дадеш имейл на който да ви ги пратят Grinning
А за отдалеченото,не се притеснявай,защото все пак е хотелски комплекс и гостите много лесно може да се настанят.Само незнам за кога мислите да е събитието,защото сега там доста захладня?

# 6
  • Мнения: 2 388
За  коя хижа питаш? На Жоро Манев или на Патриков?

# 7
  • Мнения: 366
За  коя хижа питаш? На Жоро Манев или на Патриков?
Хижата на Патриков е "Странджа".

# 8
  • Мнения: 2 388
За  коя хижа питаш? На Жоро Манев или на Патриков?
Хижата на Патриков е "Странджа".

Съгласна. Питах, защото незнам откъде е момичето.
Повечето живущи, извън Бургас ги карат под общ знаменател.
Да не говорим, че неговата беше първата и много хора свързват "Божура" точно с тази хижа и бунгалата.

# 9
  • Мнения: 730
http://bojura.com/

Била съм много, много пъти  там-  на абитуриентска вечер, на сватба.......... Много красиво местенце. В сайта има много снимки, включително и на ресторанта, който мисля е повече от приличен- чисто, кокетно, подредено и като се украси става като приказка. Весело изкарване, повече от сигурна съм , че ще е прекрасно.

# 10
  • Мнения: 11 747
Ау, разкошен комплекс! За първи път го виждам и чувам, влюбих се в някои от стаите!  Hug

Сватбата около басейна ли я планувате?
Била съм на подобна сватба и ще ти кажа, това, което на мен ми се видя неудобно - виждам, че веднага след басейна става трева. Много е красиво, но за дамите, които всички ще бъдат с високи токчета, това ще е кошмар - по неравна повърхност и трева. За танци също е неудобно. Обувките на всички ще станат в прахоляк. Разбира се, това не е болка за умиране.

# 11
  • Мнения: 2 388
Миналата седмица бившата приятелка на един приятел си прави сватбата там. По обясними причини не бях канена. Mr. Green
Последно съм ходила миналата година.
Харесва ми, като изключим огромния брой миризливки, Такова нещо не съм виждала през целия си живот. Като погледнеш комплекса отвън, прозорците са в зелено от тях.
Дано са си сложили вече комарници, ама ме съмнява.
В апартамент не сме отсядали.
За стаите мога да кажа, че определено са малки. Можеше един гардероб да сложат, а не само ретро закачалка.
Стилът, като цяло за мен е кичозен.
Ресторантът е добър. Няма голям избор, но ястията са приготвени прилично. Хареса ми ловната заличка.
Ако решите да празнувате там - весел празник и ще чакаме снимки. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 20
Нашата сватба беше в Божура. Получи се страхотно и всичките ни гости ни поздравиха за добрия избор на място.

# 13
  • Мнения: 1 243
Мерси за отговорите, момичета!   bouquet Много пъти сме били там на почивка, както и в "Странджа", харесва ни много, особено заради зеленинката, но Божура определено е някакси по-представителна за такова мероприятие. Плануваме я за топло време и затова мисля да е навън в градината. Хич не ми се ще да се затваряме в ресторанти, където очите ми сълзят от цигарения дим, но и навън си има своите недостатъци. Ето онзи ден бяхме там както споменах и такава борба падна с осите  ooooh!...Иначе вс друго беше супер!

Kuvandjieva, моля те , пусни няколко снимки да видя каква е била атмосферата, дори и да са вътре в самия ресторант. Ако са били наоткрито - пще по-добре.
(Когато отидохме, в басейна имаше паднали бели сватбени цветенца - явно се е празнувало предния ден Simple Smile )

Общи условия

Активация на акаунт