Благодаря ти, Докторе!

  • 3 813
  • 60
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря ти, Докторе!

Дойде най-накрая май и моят ред... След 6 години борба със стерилитета (4 инсеминации, лапароскопия, 3 цветни снимки, 2 опита ин витро - първият завършил с кухо яйце, вторият с мисед, един неуспешен трансфер на замразени), след поредния опит благодарение на д-р Александров /Университетски ин витро център-гр.Варна/ и на всички от този форум, мога да кажа, че чудото се случи и на мен.
 Благодаря на д-р Александров, че непрекъснато беше и все още е до мен, че изтърпява безбройните ми глупави въпроси, че за него няма делник и празник, няма ден и нощ, винаги и по-всяко време е готов да се отзове. Благодаря му за всичко, което е направил за мен през годините, в които се познаваме, за моралната, материална и духовна подкрепа, за това, че е преди всичко човек и лекар със златни ръце и сърце.
 Благодарна съм и на случайността, която ни срещна, никога няма да забравя вечерта след пункцията на първия ми опит, когато се появи на вратата на болничната стая, за да види как съм (имаше опасност от хиперстимулация при мен), независимо, че лекуващият ми лекар тогава беше друг и не си направи труда да се заинтересува от състоянието ми , а д-р Александров беше просто в екипа.... Благодаря!
  Естествено имам да извървя още доста път до финала и искрено се надявам всичко да завърши благополучно, след прокървяванията през първите 3 месеца, след някои неясноти, които изникнаха после, след безбройните прегледи и изследвания и консултации,  май вече се видя светлинката в тунела и вярвам, че ще успея да дочакам срещата с моя малък мъж, а също  и с някоя малка госпожица, за каквато кандидатствахме паралелно с провеждането на опита.
 Благодаря Ви!   bouquet
 

# 1
  • Мнения: 14
Честито Peta,безоблачни месеци до финала!

# 2
  • Мнения: 1 143
Честито, Peta!!! 

Поздравления и за д-р Александров. Дай Боже повече такива хора!
На теб ти пожелавам много вълнуващи мигове до вълшебната среща с малкото мъжле и прекрасната госпожица, която също ще стане част от вашето семейство! Лека бременност до края! Поздрави и за щастливия бъдещ татко!   Нека Господ дари с щастие и любов семейството ти!  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 000
Мила, Пета, честито !

Страшно се радвам, че момичетата, които помня, от времето, по което е и аз пишех тук, продължават да успяват Hug
Пожелавам ти дните до раждането да са изпълнени с много много щастие и трепети, а след това да следват още по-невероятни мигове.
Моите уважения към д-р Александров!

# 4
  • Мнения: 3 011
Малеееее Петенцееее, ако знаеш как ме развълнува с този постинг  Cry насълзиха ми се очите миличка. Толкова се радвам за теб и чак сега забелязах, че графиката която имаш в подписа ти е от декември 2006, а аз тайничко надниквах в нея та да следя дали нямаш новинка да се похвалиш. Наистина нашият доктор Александров е голям Човек  newsm44 . Ама вие наистина инвитро ли? Аз си мислех че сте се отказали, милата ми тя вярвам че Бог е с вас и този път ще е благословението Ви  Praynig

# 5
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Честито Пета,
безпроблемни месеци до финала  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Каква прекрасна новина! Нямам думи да опиша колко се радвам за вашето чудо пета!  Hug Hug Hug
Лека и прекрасна бременност и на финала едно прекрасно бебе!

# 7
  • Мнения: 2 382
Честито, Пета Hug
Само хубави емоции до финала Hug.Леки и безпроблемни 9 месеца  bouquet

# 8
  • до морето
  • Мнения: 494
Пета, много се радвам за теб! Ти измина дълъг и труден път и сега ти пожелавам най-сладкото момченце и разбира се момиченце!  Вие заслужавате тази голяма радост!   bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 4 273
Пета, честита голяма радост!   bouquet Желая ти безпроблемни оставащи дни до раждането, леко раждане и да си най-щастливата мама!!!

# 10
  • Мнения: 1 248
Мила, Пета, честито !  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 763
Пета, честита радост и от мен   bouquet Лека и спокойна бременност ти пожелавам,  с най-щастливият финал  Praynig

# 12
  • Мнения: 4 589
Peta честито мила,

пожелавам ти лека и красива и много спокойна бременност. Дай Боже тази седмица да е щастлива и изпълнени с хубави новини.
Браво още веднъж!!!

# 13
  • Мнения: 2 423
Петичке направо .... просълзих се колко е хубаво това което прочетох токо се развълнувах.
Петичке радвам се мило от цялото си сърце.
Браво миличка ти успя заслужаваш го.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 294
Много се развълнувах , честито Пета , пожелавам ти твоите перипетии да свършат дотук и оттук нататък само положителни трепети и емоции да те спохождат  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт