ОПЛАКВАНИЯ ОТ ДР.ЙОРДАНОВ -ЕВА-СЛИВЕН

  • 1 426
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
МДОБЪР ДЕН  МАМИ!Искам да разкажа моята история и да питам има ли др. като мен?.На последния преглед се оказа че имам високо кръвно,90-140 а доктора(ЙОРДАНОВ) въобще и не ме прегледа а само сестрата ,тя ходи горе при него и му каза че имам кръвно да дойде да ме види а той и казал че не е високо ако вдигна повече от 90-140 да му се обадя ,представям си аз ,-че съм в болницата и не слиза да ме види а ако му се обадя-да ме лекува по телефона-пълен абсурд не мисля че бременни се  лекуват по телефона)(имал работа горе в клиниката  беше 9 сутринта сестрата ми каза да отида към 1 ще е свободен,отидох и пак не слезе)и сега ще сменям болницата,остават ми 45 дни до раждането живот и здраве и много ме е страх докато не сменя лекаря-гинеколг-досега бях при  Йорданов в Ева но направо съм изомена от тоя лекар ако може така да се нарече,защото през цялата бременност не ми е направил никакви изследвания-(-1 път  само ми направи  като отидох да се запиша там, в 3 месец)(,а сега съм в 8 мия,и затова незнам вече какво да правя защото аз сама си водих изследванията на часно защото за мен не е нормално на всеки преглед само видеозон и толкова.В 5 месец хемоглобина ми беше паднал и ходих при  друг лекар и ми назначи малтофер,незнам ако бях се оставила на Йорданов какво щеше да ми се случи сега оттогава пия сироп и хемоглобина ми е 105 а ако не бях си правила изследвания -незнам.В шестия му  казах че искам болнични защото ме боли корем и болнични не ми даде и вика:    нали си бременна нормално е да те боли-не мога да давам болнични за коремни болки,ходих при другия  гинеколог-този който ме посъветва да вземам сиропа за хемоглобина и човека беше възмутен как не ми е обърнал никакво внимание-изписа ми магнерот.Сега след като се прибрах от  консултацията (на която въобще не ме прегледа пак отидох при лекаря -гинеколог който ме преглежда и лекува ми исписа ДОПЕГИТ .Много съм му благодарна на този гинеколог че когато и да отида при него не ме е върнал и винаги ме преглежда и ми казва какви изследвания да си правя-всичко на частно,защото направлението ми е при Йорданов.

# 1
  • Мнения: 2 005
Интересно защо си го търпяла до сега , а не си го сменила ... newsm78

# 2
  • Мнения: 14
и АЗ НЕ БЯХ ДОВОЛНА И ГО СМЕНИХ,И НА МЕН НЕ МИ БЕШЕ НАПРАВЕНО НИТО  ЕДНО ИЗСЛЕДВАНЕ.

# 3
  • Мнения: 106
Мислех си че със всеки изминал път ще се подобри ,но излезе че съм се лъгала 2 мои познати са раждали при него едната е доволна но тя отиде само да роди а   другата не защото и тя като мен се е записала при него 1 месец преди да роди и на нея не и е направил изследвания и след раждането за малко да я изтърват,хемоглобина и бил много нисак и и направили спешно кръвоприливане.Мислех си че всеки доктор прави грешки,останах по дълго защото имаше много хвалби че бил добър лекар.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Е как може да има такива доктори...нямам думи  #Cussing out
Сменяй лекаря за да си в добри ръце и да си спокойна Hug

Общи условия

Активация на акаунт