Против сенки под очите

  • 726
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, в една от темите бях обещала да напиша името на едно лекарство за хемороиди, което се оказало че помага и против сенки, но не му знаех името.Сега нещо не мога да открия темата, така че отварям нова.Значи питах козметичката си, оказа се че лекарството се казва "Ултрапрокт" на фирма Шеринг.Препоръча ми да ви предам и за още едно, купувало се от дрогериите Лечител и се казва  "Пайлекс".Това от мене.Успех Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ама какво го правиш това лекарство - мажеш се под очите с него ли? Да не е опасно?

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, мажело се под очите.Не било опасно, просто действа съдосвиващо и оттам намалява наситеността на тена под очите.Аз лично изобщо нямам такъв проблем, само бях обещала на едни форумки тук да питам за името на лекарството.На моята козметичка й го хвалили клиентки, та тя на мене, аз на вас и така Joy

# 3
  • Мнения: 1 014
От първото лекарство със сигурност няма да си купя. За второто, ще проверя за какво е предназначено.

# 4
  • Мнения: 410
belinda,аз съм една от форумките които чакаха за отговора ти Simple SmileБлагодаря за информацията  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт