Лечение и профилактика със колоидно сребго

  • 695
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
   Здравеите ! Малката ми дъщеричка е често боледуващо дете. За първи път се разболя сериозно на 9 месеца - бронхопневмония след тежко прекаран грип. Тогава детето се повлия едва след третия пореден антибиотик- венозен. И от тогава като се почна.... Сега е на 2 г. 5м. и вече е резистентна към 4 антивиотика. Искам да спра да я тровя с антибиотици,които и предписват всеки път когато потърся лек. помощ . Наскоро моя позната от София ми каза, че е заменила антибиотиците със колоидно сребро/по - точно Armax/ Поисках мнението на зав. детско отделение в градчето ни , а  тя ми отговори, че съм я изумила с въпроса си и по скоро очаквала да я питам за хомеотерапия, но не и за това. Моля Ви, кажете ми, ползвал ли е някой от Вас кол. сребро и препарата Армакс и ако "да", има ли ефект ? В интернет пишат мн. хубави неща за Армакс , но все пак реших да искам мнението на тези от Вас, които сте го ползвали. Благодаря ви предварително !

# 1
  • София
  • Мнения: 529
Колоидно сребро съм ползвала до момента единствено под формата на капки за нос - Коларгол (състоящи се от въпросното прахче и вода). От капките съм много доволна, още повече, че при нас проблемите започват винаги от носа. Но едва ли някой от форума, освен ако не е мед. лице може да ти каже дали колоидното сребро може и ако да - в каква степен да замести антибиотик. По-скоро мога да те посъветвам да потърсиш начини за укрепване на имунната система на детето, за да не се налага да стигате до антибиотик въобще  Peace А и другото нещо - щом всеки път ви изписват антибиотик, то по-добре се ориентирай към смяна на лекаря. Колкото и болнаво да е едно детенце, не уважавам лекари, които посягат към антибиотиците с лека ръка.

# 2
# 3
  • Мнения: 41
             Омега, благодаря за полезната информация ! Вече придобих кураж, поръчах Armax и ще опитаме. Надявам се на успех! Най- малкото поне няма да навреди. Стига антибиотици, ваксини и сиропи без полза. Надявам се и вярвам !

Общи условия

Активация на акаунт