Изчезнал паспорт

  • 722
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 858
Паспорта ми е изчезнал. Знам къде съм го сложила за последно но сега го няма. Не мога да кажа, че е откраднат но знам къде беше а сега го няма. Какво да правя сега?

# 1
  • Мнения: 25 441
Потърси го пак. Ако не го намериш, но е спешно, кажи, че са ти го откраднали, плати си глобата и си извади нов. Ако не - к'во ти пука, все ще изскочи от някъде.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 910
Поговори със свекъра - нали имахте проблем с колата. Директно си искай паспорта и му подари трошляка.

# 3
  • Мнения: 25 441
Я!  Shocked Историята стана криминална!

 Popcorn

# 4
  • Мнения: 4 916
Плати си за експресна поръчка на нов и си плати глобата за стария. И тегли една майна на свекъра.

# 5
  • Мнения: 1 858
Чакайте сега свекър ми не е имал достъп до паспорта ми! Ние отдавна не живеем в едно жилище. В момента аз и детето сме в Берковица а той в Монтана. А по старта тема...даде ми по-голямата част от парите.
Свекъра тук мешания няма Peace!

А знаете ли каква е глобата? Паспорта не ми е спешно необходим но все пак е документ и се притеснявам.

# 6
  • Мнения: 2 018
Моята беше 20 лв.

# 7
  • Мнения: 1 858
Намерих го! Оказа се плоска детска шега. Братовчедка ми го е скрила в една книга и сега като видя колко съм ядосана е казала на баба ни къде е. Добре, че е това. Егати в каква сапунка ooooh!живея.

# 8
  • Мнения: 943
Laughing Laughing LaughingКаква тема само!!!С каква развръзка!!! Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 15 910
Да сте живи и здрави - всичко се нарежда.

# 10
  • Мнения: 194
Току що отговорих в една друга тема, че си нямам работа....., ама щом и тука поствам значи съм ептен айляк - пром Joy

Лелееее - ужас Crazy Crazy Crazy

# 11
  • Мнения: 1 858
Laughing Laughing LaughingКаква тема само!!!С каква развръзка!!! Peace
Кофти нали Embarassed занимах цял форум с не толкова изчезналия ми паспорт...
Жалкото, е че на това дете не му е за първи път да извърти такъв номер.

# 12
  • Мнения: 1 858
Темата може да се заключи.

Общи условия

Активация на акаунт