Кафяво течение

  • 1 843
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,

Бременна съм в 17та седмица и от около седмица имам бяло/жълто течение, което днес премина в кафяво (не е обилно). На доктор съм в понеделник, но дотогава ще се побъркам затова исках да питам дали на накой му се е случвало и дали е опасно за бебето? Нямам болки или сърбеж или нещо такова, но си мисля, че това не е нормално...
Мерси предварително...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 998
Отиди на лекар и не чакай понеделник! Може и да не е опасно, но колкото по-рано се вземат мерки, толкова по-добре. Аз също имах такова зацапване около 18 г.с. и ми предписаха лекарства, с които спря за няма и 24 часа.

# 2
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
Изобщо не чакай да понеделник,ами отивай на лекар,а до тогава повече лежи и то предимно на лявата страна.

# 3
  • София
  • Мнения: 191
Изобщо не чакай понеделник, а отивай веднага на някой спешен кабинет. Дано всичко е наред Hug!

# 4
  • Мнения: 1 251
Миленката, надявам се, че си отишла лече на доктор и всичко е наред с теб и бебо! fingerscrossed Пиши после как си! newsm10

# 5
  • Мнения: 4 784
Нямаш ли телефон на доктора ти? А моя го "тормозех" за всяко нещо, което ме е притеснявало, но предпочитах да разбера веднага мнението му, а и той винаги ми е отговарял внимателно и търпеливо на въпросите.

# 6
  • Мнения: 228
аз също получих такова течение бях в края на 5 началото на 6 месец всичко се оправи за моя радост, но след като го забелязах веднага отидох на преглед  Naughty съветвам те и ти да направиш същото  smile3543 ЛЕКА БРЕМЕНОСТТ

# 7
Току що се върнах от спешното, всичко е наред, бебо е добре, има си пулс и всичко дето трябва да си има, оказа се, че са гъбички и те причиняват течение! Нищо страшно, лекува се безпроблемнно, благодаря на всички за отоговорите!!! Не камък ми падна от сърцето ами не знам какво....   bouquet

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Много се радвам,че всичко е наред Hug
Лека и безпроблемна бременност до края Hug

# 9
  • Мнения: 4 784
Току що се върнах от спешното, всичко е наред, бебо е добре, има си пулс и всичко дето трябва да си има, оказа се, че са гъбички и те причиняват течение! Нищо страшно, лекува се безпроблемнно, благодаря на всички за отоговорите!!! Не камък ми падна от сърцето ами не знам какво....   bouquet
Радвам се за теб!

# 10
  • София
  • Мнения: 191
Радвам се, че всичко е наред! Лека бременност Hug!

# 11
  • Мнения: 1 187
И аз се радвам, че сте добре. Лека бременност и от мен!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Лека бременост и занапред всичко да е наред

# 13
  • Мнения: 257
Радвам се, че всичко е наред! Лека бременност Hug!
[/quote
Безпроблемно раждане

Общи условия

Активация на акаунт