Здравейте и от мен

  • 5 926
  • 58
  •   1
Отговори
Искам да ви попитам дали някоя от вас е чела за содата бикарбонат,показвала ако има бременност.А тук просто всички сте страхотни найстина много помагате със съветите си  bouquet

# 1
  • Мнения: 257
моя приятелка тъка пробва но не знам дали действа или са внушения във първата урина се слага сода бикарбонат и ако си бременна трябвало урината да се газира за мен лично това са бабини деветини

# 2
  • Мнения: 3 312
глупости  Tired   ще се газира ....  ooooh!

# 3
  • Мнения: 4 335
Това са глупости,нищо не става Naughty

# 4
  • Мнения: 1 674
 newsm78за пръв път чувам

# 5
  • Мнения: 125
Хич не са глупости, въпреки, че наистина странно звучи. Ако кипне наистина има нещо (не е задължително да е бременност). Правила съм си този бабин "тест за бременност" 2 пъти. Първият път не стана нищо. Вторият - кипна. Чакаме резултатът всеки момент Heart Eyes  ylinfant

# 6
понякога наистина не знаеш дали да вярваш на тези бабини истории Grinning

# 7
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 771
дами,вие за обикновения тест за бременност да сте чували? newsm12 newsm12

# 8
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
глупости  Tired   ще се газира ....  ooooh!
за пръв път чувам...има тестове Peace...живеем в 21 век все пак...

# 9
  • Мнения: 645
аз пък съм чувала но не съм го пробвала Joyсодата трябвало да шупне,все пак има тестове  Peace

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За първи път чувам newsm78

# 11
  • България
  • Мнения: 457
И аз за първи път го чувам Thinking,но има тестове

# 12
  • Мнения: 112
хе, ако искаш да експерементираш-нищо не ти пречи, ама защо не си ползваш тестчето???  newsm78

 Няма по-хубаво от двете черти! EFP smile3521

# 13
  • Мнения: 125
Е дееее...разкакахте я с тия тестове. Има ги. Ама това е като допълнителен тест един вид. Много сте начи ...

# 14
  • Мнения: 1 512
Хм, при толкова тестове на пазара да се занимаваш с бабини девитини.Но ако ти се правят експеримент пробвай и после пиши за резултата - вярна или не поредната  бабина история.

Общи условия

Активация на акаунт