и аз в триъгълник

  • 7 316
  • 84
  •   1
Отговори
  • БГ
  • Мнения: 735
все си мислех че ако се случи нещо в брака ми, ще е или черно или бяло,някой екшън- и кой откъде е.аз съм такъв човек, предпочитам нещата да са ясни,не да се крием .
но случката е следната- любов от 1 поглед.......аз идвам от големия хубав град в малкия скучен но при Него,......брак, щастливи заедно........ежедневие, аз  съм го оставила без внимание, той си намира  своя среда във виртуалното пространство, и заживяваме като съквартиранти, заедно но разделени фактически.Аз- с надежда нещата да се  оправят и опити за разговори, Той- вечно висщ на компютъра и обърнал гръб.Аз-бременна- и хоп намирам разни любовни писма случайно,разговор-лъжа, че са само приятели-и ето резултата-след 2 год.-разговор,провокиран от мен да си изясним отношенията,в резултат на което ми призна ,че те се обичат,/тя е в друг град,и явно ангажирана за момента/ ,не му било лесно да ни остави мен и детето, понеже аз предложих да се рзделим, да си хваща багажа и да ходи при нея,или тя да заповяда тук от големия в малкия град,Той-не знаел какво да  прави,от дълго време това го изнервяло и натъжавало но не знаел кое е правилното решение.Мъж на 37 мислел ,че обича мен но явно вече обича друга. ooooh!Моля ако някой е попадал в подобна ситуация да даде съвет,има ли решение в такава ситуация ,което да не нарани детенцето, направо не знам като порастне и вземе да разбира,кое е  по-добре да вижда- мама и тати като съквартиранти,или тати от време на време .Мерси че споделих с вас, много ми е тъжно. Tired Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 8 932
Лично аз в тази ситуация бих избрала 'тати от време на време". Децата много добре усещат, когато родителите им не са щастливи заедно, още повече че сега дори и да сте в добри отношения, след време това може да се промени. Успех каквото и да решиш.  bouquet

# 2
  • Мнения: 423
От писмото ти немога много да разбера каква историята, но знам само едно, че се случват такива неща и неможе с лека ръка да кажеш край до тук. От тук нататък ти трябват много разговори с мъжа ти, за да усетиш на къде клони и мнооооооого търпение. Не бързай с крайни решения, за да не съжаляваш!

# 3
  • Мнения: 413
Ти си в силата на жената и майката. А и той не е сигурен какъв избор да направи. И любовницата му е ангажирана и може да не го иска.
Сега ти мисли за детето. Пък другото е въпрос на време и осъзнаване.

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 16:19 от izina

# 4
  • София
  • Мнения: 397
 Ти сериозно ли си навита да продължаваш с него, докато господинът реши коя от двете му е по-сгодна и дали да те остави или да те изгони, за да си доведе другата? smile3537

# 5
  • Мнения: 413
От две години ли така??? newsm78
Труден избор, но единствено правилния за теб. И истината е само във вътрешния ти глас.

# 6
  • БГ
  • Мнения: 735
Ти сериозно ли си навита да продължаваш с него, докато господинът реши коя от двете му е по-сгодна и дали да те остави или да те изгони, за да си доведе другата? smile3537
не не чакам, заявих че отсега нататък си е свободен да прави каквото иска, даже предложих да я покани тук,може тя да се адаптира по-добре в града и да са си щастливи.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз съм доста крайна - режа от корен и веднага. Такава съм била винаги. Понякога ми е носило много болка и сълзи, но определено предпочитам бързата смърт, пред дългата агония. Така че в твоята ситуация аз просто щях да го изгоня. Без обяснения, извинения, сълзи, сополи и прочие драми.
Всеки има глава на раменете. Не съм от жените, които смятат, че изневярата е нормално явление. В никакъв случай.
Вярвам в това, че когато двама души се съберат, те го правят, за да са заедно завинаги. Ако нещо се случи и чувствата се променят, уважението трябва да остане и този, който вече няма чувства да бъде горд и да покаже уважение към партньора, като първо си отиде, а после си развява онази работа по чужди жени/мъже.

Всъщност, каквото и да пиша - решението е твое! Дано моята позиция ти е помогнала.

# 8
Аз съм любовница в момента,както виждате от съседната тема за "Юлбовницата и съпругата".Моята гледна точка за твоя случай е следната-Мисля,че най-добре е да посмилиш кое е по-добре:детето да расте с разделени,но уважаващи се родители,които са запазили поне  добрите отношения по между си...Или да расте в среда,в която родителите постоянно се дрънкат(защото  третият човек винаги ще съществува и дори да го няма и половинката ти да избере теб,мисля,че раната си остава и винаги ще ви човърка).И нещо много важно-виждането ми за нещата във вашия случай е такова,поради простия факт,че аз съм израстнала в семейство ,в което винаги е ималао скандали,разправии и какво ли не.Не заемам тази позиция,само защото съм втора цигулка в момвнта и ме боли,а просто защото чесно казнао,предпочитам на времето нашите да се бяха разделили и с брат ми да имаме спокойно детсво,а не живот изпълнен само с упреци.Искамд а отбележа,че в моя случай любовница нямаше и не е имало,просто родителите ни не се разбират!

# 9
  • Мнения: 413
Успех каквото и да решиш.     bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 397

не не чакам, заявих че отсега нататък си е свободен да прави каквото иска, даже предложих да я покани тук,може тя да се адаптира по-добре в града и да са си щастливи.
и да си живеете тримката с детето? newsm78

# 11
  • на майната си
  • Мнения: 425
Аз лично не виждам как бих живяла с човек, който ми каже "обичам я".
Ами като се обичат да се вземат. Разбирам да се разфъфли, че е временно, бла-бла, ама да ми споделя като на другарче чувствата си към нея - sorry, не бих го приела.
Разбира се всеки е различен, така си мисля че бих постъпила аз, ама то знае ли се  ако ми дойде на главата.

# 12
  • Мнения: 2 197
Лично аз в тази ситуация бих избрала 'тати от време на време". Децата много добре усещат, когато родителите им не са щастливи заедно, още повече че сега дори и да сте в добри отношения, след време това може да се промени. Успех каквото и да решиш.  bouquet
Подкрепям. Не виждам причина да си причиняваш такъв тормоз в името на това да останете семейство. А от думите ти излиза, че докато седи пред компютъра даже не ти е в помощ в отглеждането на детето. На твое място аз бих се разделила тутакси с него. А някой ден когато той осмисли избора си и прецени какво всъщност иска може да говорите пак.

# 13
  • Мнения: 156
Миличка, трябвало е да се опознаете повече преди детето. Явно забременяването е станало бързо. Но любовта на сила не идва. Ако не си отидеш, след време гърбът ще бъде още по-студен. Ако се отдръпнеш, той след време може да прозре грешката си. Животът ни дава тежки уроци. Но е хубаво, че имаш детенце. Чисто от женска гледна точка в този загубен живот  по-добре с дете, отколкото накрая без мъж и без дете. Гледай напред!  Имаш най-голямото съкровище на земята! breastfeeding

# 14
  • Мнения: 1 289
Как си живяла и търпяла 2 години незнам...
Варианта е "мама и тати отвреме навреме". Освободи се от него.

Общи условия

Активация на акаунт