Татковци, обръщате ли достатъчно внимание на децата си?

  • 3 025
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Задавам това запитване, понеже мисля че не се отделя достатъчно внимание на малчоганите. Ако таткото е все изморен след работа и гледа да седне на масата, да си пийва ракийката със салатката и да си гледа TV-то, мисля че положението е трагично. Имайки предвид, че днешните деца не спортуват поради редица фактори и това се отразява на тяхното здраве (най-често води до затлъстяване) и един от тези фактори е нехайството на самите родители. Мисля, че за всички би било по-добре час - два на свеж въздух, докато мама приготвя вечерята, тъкмо и на таткото няма да му е толкова голям корема  Laughing Та обръщението ми е към всички майки и татковци: Хора, бъдете по-отговорни за това, как израстват вашите деца и им отделяйте необходимото внимание и ги насърчавайте така, че да развиват своя спортен дух, а не после да си скубите косите, защо седи само пред PC-то и не може да се отлепи от стола, щото е станало 100 кила newsm78

# 1
  • Мнения: 467
Ей, ти мислиш като моят мъж  Wink
Нашият татко си е постоянно у дома, тук си работи пред компютъра. И взема дейно участие във възпитанието, прекъсва си работата когато го извикам, сменя памперси, къпе, готви (понякога), чисти, играе си с малките, идва с нас на разходка. Абе мъж за пример и въпреки че стои пред компютъра тежи само 62 кила  Blush Толкова свикнах с това положение че ми е тъпо когато трябва да работи навън, мног ми липства.

# 2
  • Мнения: 45
Нашия татко става рано, по цял ден е на работа и като се прибере хващаме бебка и я изкарваме. Вечер стои до късно когато плачка и много помага във всичко. Абе мъж мечта Simple Smile Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 467
Нашия татко става рано, по цял ден е на работа и като се прибере хващаме бебка и я изкарваме. Вечер стои до късно когато плачка и много помага във всичко. Абе мъж мечта Simple Smile Heart Eyes
Eвала ! Радвам се да видя че има и други загрижени татковци, те сякаш са рядко явление в наши дни.

# 4
  • Мнения: 302
Нашия татко става рано, по цял ден е на работа и като се прибере хващаме бебка и я изкарваме. Вечер стои до късно когато плачка и много помага във всичко. Абе мъж мечта Simple Smile Heart Eyes

Браво на колегата!   Peace

# 5
  • Мнения: 830
Мъжът ми е образцов в това отношение. Прибира се от работа, обува екипа и маратонките и тръгват по люлки и площадки. На плажа аз докато събирам тен той прави фигурки от мокър пясък и тичат по брега,/ аз съм по пясъчните дворци/ Абе мъжът ми е злато, много си го обичам Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 118
Не знам дали е достатъчно.Старая се ,но сигурно не винаги успявам.

# 7
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Обръща мнимание когато има време.То от много работа няма че трябва да му напомням. Naughty

# 8
  • Мнения: 574
Нашият татко извежда децата след работа. Баткото с колело, малката с триколката, а той пеш - не е отслабнал Mr. Green Но това е неговото време с децата, пък моето да съм сама Wink

# 9
  • Мнения: 1 187
При нас е малко по-различно. Докато беше малък синът ни, помагаше много. Сега ходи на две работи и е с детето след 20:00 часа. Малкият го чака с нетърпение и започва едно викане и гонене  в етажа, че сигурно долу ще паднат лампите на свекърите. Но все пак обръща внимание.

# 10
  • Мнения: 1 731
Едва ли някой ще каже ,че не обръща достатъчно внимание на децата си.Съмнявам се. newsm78 Всички сме идеални как иначе/ Heart Eyes Flutter

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не го прави. Всъщност много малко татковци го правят. Което е жалко за самите татковци.

# 12
  • Мнения: 467
Не го прави. Всъщност много малко татковци го правят. Което е жалко за самите татковци.
Не знаят какво изпускат  Confused Но е жалко и за мама, на чиито плещи пада всичката работа и възпитанието  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 21
Здравейте,
наскоро попаднах на едно разказче - изповед на един баща.
Искам да го споделя с вас. Мен лично много ме разчувства и накара да се замисля.
http://nel-anel.blogspot.com/2008/12/blog-post_1939.html
Между другото блога, в който я намерих си го бива доста.
Та майки и татковци - обръщайте внимание на дечицата, опитвайте се да ги разбирате, да не изисквате прекалено от тях...
Усмивки на всички и пожелание за лека вечер! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 11
Един въпрос...Каква е мерната единица за достатъчност на внимание към децата? И кой е уредът с който се мери? И понякога хората правят ли разлика между неискане и неможене да се отдели въпросното внимание? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт