Хранителна добавка СИЛ

  • 13 234
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Някой пил ли е такава? Купих си я преди 3 дена и я пия, уж за отслабване, с червени водорасли. Дали ще има някакъв ефект или пак си хвърлих 5-те лева на вятъра?

# 1
  • Мнения: 2 489
най-вероятно  Embarassed

# 2
  • Мнения: 5 539
Миналата година я пих, свалих няколко килограма, но после много бързо си ги върнах обратно

# 3
  • Мнения: 133
Според мен я пий в комбинация с някаква диета и задължително спорт!

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Майка ми пие СИЛ и засега е доволна.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 757
И аз така от 4 дена я имам и ще почвам от утре да я пия , навих се да я пия след като чух доста положителни отзиви.Айде казвайте който е пил , дайте малко кураж на нас сега започващите  Wink

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз съм пила,но безрезултатно. Cry

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Мъж ми също го пи, но безрезултатно. Една приятелка на мама обаче е много доволна, но тя беше ходила в някакъв санаториум в Горна баня.
При мъж ми нямаше резултат, защото води заседнал живот (става, отива на работа, сяда пред ПЦто, като се прибере пак седи на д-то си), не беше на диета по време на приема и т.н.
Причини за неуспеха доста ...

# 8
  • Мнения: 480
И аз пия след като тука една мама беше казала, че нейна позната била свалила двайсет и кусур килограма със СИЛ, ама ефект някакъв главозамайващ още не съм видяла, хем го комбинирам с диета, Леокрема и зелен чай  newsm22

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Аз съм пила,но безрезултатно. Cry

На теб пък за какво ти е? Я се виж какво фино гадже си  Wink

# 10
Здравейте! Аз също от една седмица пия СИЛ и като че ли вече не изпитвам този драконовски глад, който ме гонеше преди. Иначе някакви главозамайващи резултати не забелязвам, но пък доколкото съм чела литература по въпроса при този вид добавки за видим ефект е необходимо да мине повече време.Засега комбинирам СИЛ с Регулавит 3 и от два дни и с би фазния гел на Леокрема. Надявам се тази комбинация да има добър ефект при мен!
  Лично аз не разчитам на много бърз ефект от каквито и да било отслабващи препарати, защото при мен проблем е целулита и последните 5-6 килограма, а е всеизвестно, че именно те се смъкват най-трудно!

# 11
  • Мнения: 5 468
Майка ми пие СИЛ и засега е доволна.
Свалила е килограми ли? Защо е доволна?

# 12
  • Мнения: 5 468
И аз така от 4 дена я имам и ще почвам от утре да я пия , навих се да я пия след като чух доста положителни отзиви.Айде казвайте който е пил , дайте малко кураж на нас сега започващите  Wink

Започна ли добавката? Казаха ми, че трябвало да мине поне месец, за да почне да действа. Ама дано подейства:). Аз ги пия от 4 дена тези хапчета и ми дойде цикъла ни в клин, ни в ръкав за втори път този месец  33uu. Но продължавам упорито... пени се, не пени....

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
мъж ми май две опаковки изпи, ама резултат никакъв. Всъщнопст имало резултат - нито казчвал, нито свалял.

# 14
  • Мнения: 480
А рекламата, която бях чула на СИЛ по радиото беше:

"Добавка към храната за поправка на телата"  Mr. Green

Сега ще чакаме да се поправим...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт