Загадка - Какво е това животно?

  • 3 372
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 871
Знам, че във форума са разгадани много мистерии, та реших и аз да се включа с една питанка.
Компютърът ми стои срещу прозореца и вчера както си висях във форума с периферното си зрение забелязах нещо под прозореца. Погледнах, оказа се някакво топче прах. И тъкмо да се обърна пак към компютъра топчето взе че мръдна. Не само мръдна, ами направо пълзеше по стената. Щях да изпищя стига да знаех какво е. Вгледах се, много странно същество. Катереше се на четири крака като жаба. Но ми се стори прекалено малко за жаба, към 1 см беше. На цвят - сивкаво. И от главата му май стърчаха някакви дълги мустаци. Снимах го набързо за доказателство, че съм открила нов биологичен вид и получи една доза Райд. За жалост падна зад парното и едни кабели и не можахме да открием трупа му за аутопсия.
Пускам снимката като линк, че съм я увеличила и да не се стресне някой - http://i28.photobucket.com/albums/c202/lizzy_ms/Untitled-1.jpg
Та виждали ли сте подобно нещо и знаете ли какво е?

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 20:12 от Бухтичка

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Що ти трябваше да го убиваш?! Да не е все пак жаба... малка?

# 2
  • Мнения: 4 585

Ксенофобия се казва. Непознато - опасно - тревога - атака - Райд.
Аз така утрепах слепок преди 25 години, после разбрах какво е, и че е защитен вид.

# 3
  • Мнения: 6 417
Може да е паяк, който е хванал прах  Thinking

# 4
  • Мнения: 4 665
прилича ми на някаква буба с много полепнал прах по нея. бършеш ли редовно праха по первазите? Mr. Green

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Захаросан паяк.

# 6
  • Мнения: 6 871
Може да е паяк, който е хванал прах  Thinking
И аз това си помислих първо, но беше на четири крака.

А за праха точно по первазите няма, но е възможно да се е събрал по парното, което е под него.

И го убих, защото вече си имам един домашен любимец, а това някак не ме привлече.

# 7
  • Мнения: 25 447
Прилича ми на някакво насекомо, минало през паяжина.

# 8
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
паяк, незнам откъде е минал, но са му се слепили краката и пр. Други догадки нямам

# 9
  • Мнения: 2 374
Прилича ми на малка жаба,минала през паяжина или прах........ Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 708
Какъв паяк или жаба?! Вижте какви антенки има!

# 11
  • Мнения: 111
Вече съм виждала такива насекоми у нас и то няколко пъти. Ама беше преди години. Май на село съм виждала като дете. Най-обикновено насекомо. Вие квото се плашите - все едно Дракула е влязъл у вас и е кацнал на прозореца. И не е мръсно, а просто така си изглежда, тъй че не е мръсно у тях.
А ти ма, що убиваш нещастните животинки. Всяко живо същество има правото да живее. Що не го сложи на лист хартия или да го захлупиш в буркан, отдолу с лист хартия и после да го пуснеш навън да си живее. Не те е срам Аз съм голяма защитничка на всички живи същества.

# 12
  • Мнения: 111
Вие сте смешни като онази с буболечката-чудовище, която се оказала.....мишка.

# 13
  • На ръба..
  • Мнения: 2 106
На някакъв вид паяче ми мяза.

# 14
  • Мнения: 111
На някакъв вид паяче ми мяза.
Точно така. Това е малко, подчертавам МАЛКО паяче, а не чудовище, което трябва да бъде убито, за да не нападне някого.

Общи условия

Активация на акаунт