Adliquid for kids....отново

  • 1 009
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте д-р Слънчева,
доста е изписано за това лекарство......всъщност лекарство ли е или хранителна добавка, която подсилва имунната система? Но въпроса ми е мога ли да давам едновременно Респивакс и Фор кидс на дете на 2 години. Имат ли допирни точки Мултисаностол и Фор кидс.....може ли едното да замести другото, кое е по-полезно, по-ефикасно и с по-малко въпросителни относно ефекта върху децата. От октомври сме на ясла и не искам изненади.....вирусите ни обичат. Накратко...... Респивакс+Фор кидс или Респивакс + Мултисаностол.................Благодаря

Опитах да дам хапче Респивакс, но не може да го глътне...може ли да се разтвори във вода......
И още нещо, за което държа на мнението ви.....имате ли резерви по отношение на Респивакса, защото не съм много сигурна, че искам да си тъпча детето.....притеснява ме да няма обратен ефект. Ще постигна ли някакъв ефект само с Фор кидс....говорим не принципно, а за дете, което ще ходи на ясла. Пак благодаря.

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 11:12 от lyra4

# 1
  • Мнения: 5 760
Ако досега не е боледувало - Респивакс и Мултисаностол. Ако често боледува Респивакс и Форкидс. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт