Отрицателната енергия на Някои хора

  • 3 110
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 698
Не знам дали някой ще разбере...надявам се. Има човек в живота ми, който ми действа много отрицателно. За съжаление е "близък" и не мога да го изключа от живота си, а и не искам. Но всеки път, когато позвъни по телефона или на вратата, или присъства по някакъв начин в живота ми, сърцето ми се стяга, притеснявам се, чувствам се зле. Не е страх. Не ме заплашва по никакъв начин. Притеснява ме. Какво се прави в този случай? Усещам отрицателна енергия. Може би и човекът я усеща. Години не мога да се измъкна от това.

# 1
  • Мнения: 212
Има човек в живота ми, който ми действа много отрицателно. За съжаление е "близък" и не мога да го изключа от живота си, а и не искам.

Чакай сега. Хем човека ти влияе зле и много отрицателно, хем не искаш да го изключиш от живота си. Това нещо не мога да го разбера.  newsm78 Или един човек ти е приятен и контактуваш с него, или ти е неприятен и не контактуваш с него. Какво сложно има тук не мога да разбера.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
трябва да се "заземиш" казано по електричарски .... най-лесния начин е да се държиш за чешмата.

# 3
  • Мнения: 25 444
Борисе, къде се вреш и ти в отношенията снаха-свекърва?  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 212
Първите три коментара са от Старозагорци. Simple Smile Това за пореден път доказва че в Стара Загора са най-добрите семейни терапевти Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 442
Възможно е и да си внушаваш. Има хора които гледат по-остро и от погледа само настръхваш. Обикновено се оказва, че или са късогледи и се мръщят, щото не виждат или нещо подобно.
За твое успокоение можеш да си сложиш някакво амулетче, икона или нещо, което смяташ, че ти пази къщата. А си спомням нещо и за премитане на прага....

# 6
  • Мнения: 4
Борисе, къде се вреш и ти в отношенията снаха-свекърваMr. Green
може да не е свекървата, а зълвата. при мен е така, но аз съзнателно я отбягвам, тя като влезе в стаята аз излизам...

# 7
  • Мнения: 698
Много сте готини!
Колко различно мъжко и женско светоусещане?!?! Великолепно просто.
 Simple Smile Говоря да стреса от общуването с една личност, която е част от семейството, няма значение коя точно , но няма как да я изключиш от него, факт е. Но тръпки те побиват, когато се появи.
Както и да е. Ако не сте го преживели, няма да го разберете. И не ви го пожелавам.
Аз иначе съм щастлив човек! И имам чувство за хумор, така че смело продължавайте! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 849
Първите три коментара са от Старозагорци. Simple Smile Това за пореден път доказва че в Стара Загора са най-добрите семейни терапевти Simple Smile

Апсебютно верно! (като Старозагорска снаха да ви подкрепя  Laughing)

А по темата, нито амулетчета, нито икони ще ти помогнат.
Контактите свеждаш до минимум и се научаваш да обичаш човека какъвто е и възможно най-малко да мислиш ама влияе ли ти или не ти влияе, колкото по-малко го мислиш, толкова по-лесно ще излезеш от това.

# 9
  • Мнения: 4


... и се научаваш да обичаш човека какъвто е ...
[/quote]

Ееее, чак пък да го обичаш...

# 10
  • Мнения: 743
И мен живота ме е събрал с хора, които имат такава енергия. Случвало ми се е при  общуване с тях да ме заболиява корем, да ми става притеснено /без видима причина/, после след като се разделим ме заболява и главата.
Разбирам авторката какво има предвид. Ако имаш възможност, намали контактите, или си сложи едно червено конче някъде по себе си! Или след като си се виждала с този човек си измий лицето със светена водичка!

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз чак толкова силни енергия не съм усещала, но има хора, към които само като ги видя без да ги познавам отпреди, изпитвам силна неприязън,излъчват ми отрицателно усещане. Не мога да ги понасям и нищо не може да се промени дори и като ги опозная.
И аз те съветвам да си сложиш едно червено конче,за твое успокоение.

# 12
  • Мнения: 581
 Освен червения конец и пръскането със светена вода съм чувала, че носенето на чесън в чантата също помага.

# 13
  • Мнения: 2 111
Хм, аз познавам една такава девойка. При нея не стават въпрос за отрицателна енергия от типа "предпазване с амулетчета". Просто момичето си имаше супер негативна нагласа към живота и беше обладано от особено мазохистична наклонност да се дави в собственото си черногледство. Отрязах я от живота си и толкова.

# 14
  • Мнения: 1 168
А бе, има хора които просто ти "изсмукват" енергията! Уж една съвсем безобидна среща/разговор на неангажиращи теми, а после се чувстваш, все едно си разтоварил ТИР с багаж или си прекопал 10 реда лозе, или те боли глава, или все нещо от сорта!

Общи условия

Активация на акаунт