Някой гледа ли кастинга за "Това го знае всяко хлапе"

  • 1 199
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
  Вчера ми направи впечатление, че водещите само правеха комплименти на две много красиви момиченца, а на другите не и едното от тези момиченца беше избрано, не бих казала, че блестеше от знания, имаше едно пълничко момиченце, което и мен ме разби откъм знания, но него не го избраха!!
 Това не е ли дискриминация спрямо външния вид??? Rolling Eyes
  Иначе самия кастинг протича интересно и е забавно за гледане!! Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 15 458
Аз друго забелязах, избраха едно момченце от Стара Загора и ми е интересно как то хем ще участва в предаването, хем ще ходи на училище? Може да има и други от други градове, но не го гледам непрекъснато и не съм видяла.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Снощи загледах малко и се възмутих, че така се подиграваха с децата като ги караха да пеят   Sick
Защо беше нужно, трябва ли да пеят опери и чалга, за да участват в предаването?!
Изобщо не ми беше смешно, а те се хилеха като разпрани   Angry

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Много ме изнерви мене тоя т.н. кастинг.
Мразя, когато децата се използват за задоволяване на амбициите на някой - независимо дали това е родител или псевдопродуцент.
А времето на излъчване - просто ме уби.
БТВ доста са я закъсали, щом не могат да преборят Сделката в нейния часови пояс,
ами се налага да местят хлапетата в 8.00.
 #Cussing out

# 4
  • София
  • Мнения: 2 430
А вие какво очаквате,като се има в предив ,че там са Иван и Андрей ми е чудно,как не са накарали децата да ударят по едно малко  ей така за отскок

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Че то не само кастинга е пълна трагедия и подигравка. Андрей и псевдо психоложката са трагедия.

# 6
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Много ме изнерви мене тоя т.н. кастинг.
Мразя, когато децата се използват за задоволяване на амбициите на някой - независимо дали това е родител или псевдопродуцент.
А времето на излъчване - просто ме уби.
БТВ доста са я закъсали, щом не могат да преборят Сделката в нейния часови пояс,
ами се налага да местят хлапетата в 8.00.
 #Cussing out
Подкрепям!
Това да не е поредния кастинг за Мюзик айдъла... това са даца все пак...

И да не говорим, че според мен "класа е избран предварително" и т.нар. кастинг е само за пред хората...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 634
Много ме изнерви мене тоя т.н. кастинг.
Мразя, когато децата се използват за задоволяване на амбициите на някой - независимо дали това е родител или псевдопродуцент.
А времето на излъчване - просто ме уби.
БТВ доста са я закъсали, щом не могат да преборят Сделката в нейния часови пояс,
ами се налага да местят хлапетата в 8.00.
 #Cussing out
Мисля че само кастингите ще излъчват в 8 вечерта, после като започне предаването ще си бъде пак от 18 часа. Няма как да го дават по-късно, защото ще започне Сървайвар . Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 425
Наистина се подиграват с децата. Аз гледах това със знаците за шофьорите. Не може да изискват от децата да познават знаците, но евала, че добре се справиха децата  Peace

# 9
  • Мнения: 417
Аз друго забелязах, избраха едно момченце от Стара Загора и ми е интересно как то хем ще участва в предаването, хем ще ходи на училище? Може да има и други от други градове, но не го гледам непрекъснато и не съм видяла.

Предаването е на запис. Правят записи събота и неделя на няколко предавания за напред и така.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 458
Така става.

# 11
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
... Не може да изискват от децата да познават знаците, но евала, че добре се справиха децата  Peace

Малко ти е детенцето още... Grinning, сега от първи клас имат часове по безопасност на движението и до 5-ти клас би следвало да са научили повечето знаци.

Общи условия

Активация на акаунт