секс след 2 аборта

  • 916
  • 7
  •   1
Отговори
минаха точно 14 дни от абразиото, като си възобновихме сексуалните контакти.беше в 3 месец. имам 2 аборта досега по мед. показания. сгреших ли като чаках толкова малко време?
между 2 аборта има 6 месеца. може ли да се получат усложнения и какви ? споделете какви проблеми сте имали като сте чакали малко време след аборт , за да правите секс.

# 1
  • Мнения: 7 716
Ако се чувстваш добре, няма причина да не възобновиш контактите. Peace

# 2
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Някъде четох че било нормално да имаме полов контакт чак след първата редовна менструация,ама кой да ти чака толкова време след като не правехме секс изобщо по време на 12 седмици в които бях бременна...  EmbarassedВсе пак изчаках 3 седмици след кюретажа и чак тогава,ако нямаш зацапвания и се чувстваш добре защо не.

# 3
  • Мнения: 4 700
На мен ми каzаха 7 дни да не правя секс. И моят аборт беШе в 13 г.с.

# 4
  • Мнения: 216
Ние изчакахме две седмици. И моят аборт беше втори подред, в 10 седмица. Не мисля, че има нещо страшно, важно е да се чувстваш добре и достатъчно комфортно и спокойно.  Peace

# 5
  • Мнения: 822
Изчакай поне 2 седмици. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 934
Аз си изчаках да мине първата редовна менструация и тогава. Въпреки,че нещо не ми беше комфортно и не докарахме нещата до край.Надявам се следващият опит да е по-сполучлив.А ти ако се чувстваш добре, мисля че няма проблемсамо се пазете,най-добре с презерватив.

# 7
  • Мнения: 1 335
Имам 2 аборта, все в 10 г. с. И двата пъти лекарите ми казваха да чакам по 6 седмици възобновяването на сексуалните контакти. Не съм чакала по толкова. Мисля, че по 20-тина дни чаках.

Общи условия

Активация на акаунт