do mamite

  • 1 036
  • 7
  •   1
Отговори
kakvo 6te kajete za markata the children place....az sam dovolna no v momenta ni6to ne mi haresva....taaaa daite nqkoi sait za hubavi i ka4estveni drejki.predvaritelno vi blagodarq.

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 12:10 от Дивиана

# 1
  • САЩ
  • Мнения: 170
Каквото съм купила от Childrens Place е било качествено и съм оставала доволна. Друг е въпроса че не винаги съм харесвала нещата там.
Не знам в коя държава си, но хубави и качествени дрехи за деца има в
www.gymboree.com
www.gapkids.com
www.oldnavy.com
Естествено и цените им са височки и лично аз пазаря от там само на разпродажба.
Мое лично мнение е че децата бързо растът и се цапат и не си заслужава да се харчат луди пари за скъпи дрехи. Но пак казвам лично мнение.

# 2
# 3
  • Мнения: 2 093
С две рьце гласувам за Old Navy, напоследьк всичките дрехи са от там, толкова ми харесват детските модели и качество, че пазарувам дори и да няма продажби, ако нещо много ми хареса. Всьщност Old Navy и Children's place имат едни и сьщи цени.
GAP е прекалено скьп, но имат толква красиви дрехи, всеки пьт се захласвам, но продажбите в Канада не са добри.
 Много хора тук пазаруват от Target, когато пьтуват до Щатите, но не сьм сигорна дали е само заради ниските цени

# 4
  • Мнения: 98
вчера бях в олд неви, има страхотно намаление на детските дрехи 40% (а и на другите), напаЗарих за двете дъщери и за майка им Grinning
аз съм фен на чилдрен'с плейс, последно пазарих дрехи за училище на голямата дъщеря, имаше много симпатични неща, ниски цени и добро качество.

p.s. днес се отбих отново до олд невиSimple Smile, купих си панталон от рипс за $ 5 (словом: пет) и тениска за 6 Simple Smile, мнооооого съм доволна Simple Smile

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 04:57 от stella_ars

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
и аз сеъм доволна  Peace

# 6
  • Мнения: 868
За каква възраст и къде? Ако си в Щатите и детето е малко, провери Carters. Аз съм доволна от качеството и пазарувам изключително там.

GAP става, но да си призная, качеството и стилът не са толкова по-различни от другите. Това е ако държиш другите да видят с каква марка си облякла детето си. Аз самата не съм нито GAP нито Old Navy почитател, така че рядко влизам и за детски неща там.

# 7
kakvo 6te kajete za markata the children place....az sam dovolna no v momenta ni6to ne mi haresva....taaaa daite nqkoi sait za hubavi i ka4estveni drejki.predvaritelno vi blagodarq.

Моля, пишете на кирилица!
da i az polzvam gap i old navy a na carters sam fenka.no za jalost nqmam blizak magazin...blagodarq vi...

Общи условия

Активация на акаунт