Гадни пъпки

  • 10 457
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Здравейте, момичета! Имам следния проблем: някакви отвратителни пъпки по брадичката  Sick, които никога не изчезват /или поне като изчезнат се появяват други/. Кожата ми е комбинирана, обаче нямам такива по носа или челото, а само по брадичката  newsm78. Нещо може ли да се направи по въпроса?

# 1
Аз лично бях много доволна от Акне аут лосион и кремче, можеш да си го мажеш по засегнатите места. Не щипе а и крема не изсушава много така че би трябвало да не станеш на лишей. Казвам го защото преди да позлвам тези неща бях или с пъпки или с изсушена кожа Wink

# 2
  • Мнения: 2 489
На Avene има едно кремче против пъпки, около 14 лв струва.
На втория ден няма и следа от тях.
Ако имаш на бебето някакъв крем с цинк, можеш да пробваш и с него. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 155
Можеш да пробваш с крем Здраве.
Също на Орифлейм ето това Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Ами аз се допитах до една приятелка козметичка и тя ми препоръча Zineryt и наистина съм много доволна от него , но все пак е лекарство и не мога така с чиста съвест да ти го препоръчам.

# 5
  • Мнения: 3 861
Ами аз се допитах до една приятелка козметичка и тя ми препоръча Zineryt и наистина съм много доволна от него , но все пак е лекарство и не мога така с чиста съвест да ти го препоръчам.

Много добро лекарство. Преди 2 години имах страхотни проблеми с лицето особено, но на челото. АУУУ бях като ...вампир. Е това ме оправи за 2-3 седмици и оттогава оплаквания нямам. Чат пат излиза някоя гад ама без трайни последици. Препоръчвам ти го и аз...Спомням си, че струваше около 15лв. и е с гъбичка накрая за да си го мажеш...

# 6
  • Мнения: 1 873
А Zineryt на спиртна основа ли е?

# 7
Вземи си антибактериалния лосион на Гарниер, мисля, че се водеше втора стъпка от сериата им за почистване на лице. Ползвам го от доста време и съм много доволна.

# 8
  • Мнения: 928
А според мен проблема ти няма да се реши само с мазила,щом като казваш,че редовно се появяват и не могат да изчезнат.По-добре е да отидеш на дерматолог,за да прецени с какво да ги третираш и да се реши окончателно проблема.С мазила можеш да постигнеш само временнен резултат.

# 9
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
А Zineryt на спиртна основа ли е?
Да , смесва се с прах .Доста добро е  Wink

# 10
  • Мнения: 114
 GrinningЗа какви точно пъпки става въпрос-Гнойни,белички малки,черни пъпки? newsm78

# 11
  • Мнения: 1 722
GrinningЗа какви точно пъпки става въпрос-Гнойни,белички малки,черни пъпки? newsm78

 newsm78 червени, нямат връхчета, просто си седят и ми грозят физиомутрата  #2gunfire

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 383
Има серия за кожа Zeniac, в нея едно мазилце за локално третиране на акне. Аз купих и нещо друго за един приател, но не помня името (17 лв.). Всичко в аптеката на Раковски срещу СДС-то (една голяяяма аптека). Там ще те посъветват.

# 13
  • Мнения: 114
 LaughingМисля,че и с антипъпкови кремове може да опиташ.
Но си прегледай черния дроб.Не съм специалист,но съм чувала,че токсини в черния дроб могат да избият през кожата.Например аз имам бели пъпчици по брадичката откакто се помня,казвали са ме,че са от хормоните. Grinning

# 14
  • Мнения: 844
Хей момичета и аз да се оплача, и на мен ми избиха няколко гнойни пъпки първо по челото, после по страните. Умирам от ужас, станаха като циреи големи, а пък аз взех, че ги изцедих и сега ходя като Гео Милев с перчем отпред. Мразя ги пущините, ама съм зле финмансово и не мога да си позволя да отида на козметик. Там ги морят пущините!

Общи условия

Активация на акаунт