12 год. майка.......

  • 3 904
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
.....ще гледа бебето с 29 годишната баба......

Казаха го току-що по Нова ТВ........


Минала съм 29г. и определено съм го закъсала..... - още не съм баба!

Скоро имаше 15г. девойче - мама......Нормално ли е това?

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=287063

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 19:28 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Мнения: 27 524
И аз го чух. Какво има да се чудим, като при ромите това е факт, нормално и желателно. И ни най-малко учудващо. Въпрос на култура, възпитание и още нещо  Wink

# 2
  • Мнения: 3 459
Циганка ли е?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 432
За циганите е нормално  ooooh!

# 4
  • Мнения: 6 607
Не е нормално.Горкото дете и неговото дете.

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не е нормално, разбира се.
Сина ми е на 16 години и като му гледам ума ако (не дай си боже) има бебе скоро всичко ще падне върху мен.
Отделно от това че на тези деца им се живее. Още нищо не са видяли от живота. Снаха ми роди на 16 години и майка ми отгледа детето от бебе. Сега племенника ми е на 12 години и майка му още не усеща че има дете. Прибира се от работа и или отива на кафе с приятелки или си ляга да спи защото е уморена. Нито знае дали детето й е нахранено, нито дали е прибрано. За училището пък да не говорим че даже не знае какви са му предметите и никога не е отишла на родителска среща. И понеже брат ми е тираджия майка ми и баща ми се разправят и с училищните неволи на внука си.

# 6
  • Мнения: 5 539
Това с 12-годишните родилки е новина само, когато няма с какво друго да си запълнят новините. А иначе момичетата, които раждат на тази възраст, на година са стотици в БГ.
Което не го прави нормално, разбира се.

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Естествено, че не е нормално. Това, че е възприето в някои малцинства, не го прави нормално. Гадно е. И за двете деца.

# 8
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Тц, тц, тц, кога започна да прави секс, кога й дойде цикъла, кога забременя, кога успя да роди ooooh!......Къде остана детството.....

# 9
  • Мнения: 25 447
След като е прието родителите да женят невръстните си деца, напълно нормално е по-развитите физически от тях и да родят.
Социалните, естествено, спят. Сакън да не нарушим правата на малцинствата!

# 10
  • Мнения: 27 524
Тц, тц, тц, кога започна да прави секс, кога й дойде цикъла, кога забременя, кога успя да роди ooooh!......

На 12г е физическо възможно  Peace Особено с крайна липса на интелект  Rolling Eyes
Не знам дали е циганка. Няма значение.

# 11
  • Мнения: 3 459
Сакън да не нарушим правата на малцинствата!
Вечно недоволни.
Ползват се с повече привилегии от нас и вечно мрънкат.
Веднъж ми се наложи да итегля пари на 15-то число (баш кат превеждат детските) е беше някъв ужас ви казвам. Всички банкомати окупирани, не може се добереш до банкомат. Като видят парите и очичките им светкат  ooooh!

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 14:33 от Vivi

# 12
  • Мнения: 2 229
Не е нормално, но не е и новина. Има мнооого такива момичета от ромски произход, които раждат преди 14, не вярвам някой да е учуден и изумен...

# 13
  • Мнения: 115
то 12 годишно къде му е дошло на акъла за секс, че чак и да ражда?

# 14
  • Мнения: 364
Не е нормално дете дете да гледа но за ромите и турците е нормално. Миналата година в нашето училище откраднаха две турчета ,едното беше на11 другото на 13 и вече си имат бебета.Това за тях е напълно естествено. breastfeeding

Общи условия

Активация на акаунт