Децата ви обичат ли да четат книги?

  • 2 845
  • 24
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Голямото много обича да чете.Малкото обича предимно енциклопедии.А вашите?

# 1
  • Мнения: 698
И моето голямото много обича да чете. Преди първи клас изчете книгите, които аз съм чела в 5-ти. Малкото предпочита гумени книжки.   WhistlingLaughing

# 2
  • Мнения: 86
Моята също много обича да чете. Това лято сме на криминална тема-Агата Кристи и Артър Конан Дойл са и любими. Иначе обича да чете и приключенски романи, но за сега криминалните са на първо място.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Не.Засега ги приема като задължение. TiredНадявам се след време да заобича и да чете за удоволствие. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 494
 По-малкият ми син само разглежда книжките (засега) и слуша мен или батко си, като му четем. Харесва му, но дали ще заобича самото четене-нямам представа Simple Smile. У дома четем страшно много и се надявам да "прихване" от нас Simple Smile.  А иначе баткото (,той е на 8г.) обича. Чете енциклопедии за деца, които събира, но чете и детски книжки. Тази година всички книжки от задължителния списък за ваканцията му харесаха много и ги изчете доста бързо, с голямо удоволствие (големият зор, всъщност, беше читателския дневник Laughing). Хубаво е, че покрай компютъра и игрите навън, намира време и за четене - понякога чак ме изненадва Simple Smile.

# 5
О,моята много обича. А сега е на някаква много странна вълна.. Чете 'Особенности на мъжкия лов'  ooooh!
Иначе обича адски много английска литература. Джейн Остин,Оскар Уайлд и т.н.

# 6
  • Мнения: 8 999
Направо ще се пукна от яд - моите деца не обичат да четат. Приемат го като домашно, а не като форма на забавление. Надявам се, че е така, защото още не могат да четат съвсем гладко и бързо.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 866
Четат. На път съм да заключа книгите у дома, защото заради четенето момичетата все си лягат късно, а стаите им си стоят неподредени.
Всъщност, радвам се, че обичат да четат. Разбирам удоволствието от увлекателната книга и как не можеш да я оставиш, колкото и важна работа да имаш.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не, не обича  Close
Не знам дали някога ще заобича...  Tired

# 9
  • Мнения: 2 960
изобщо не обича да чете книги ,даже на моите призиви да го направи отговаря"То вече не е модерно ,има интернет ,телевизия отживелица е "ooooh!

# 10
  • Мнения: 8 934
Моята дъщеря много обича да чете. Чак понякога й се чудя! Защото й допадат книги, които на мен не са ми харесали и не съм успяла дори да дочета. Понякога чете по две книги едновременно.

# 11
  • Мнения: 2 013
Не.Засега ги приема като задължение. TiredНадявам се след време да заобича и да чете за удоволствие. Simple Smile

И моите са така. Макар че някои книги ги увличат. Но са способни да оставят книгата по средата на главата, защото са свършили задължителните 20 страници дневно. Сложени за задължителни от мен и баща им...

# 12
  • София
  • Мнения: 11 685
Дъщеря ми и да иска не може да чете,но понякога разлиства книжки.
Синът ми чете и на моменти ми идва да заключа книгите...Всъщност радвам се,че чете и се моля желанието му никога да не изчезне.

# 13
  • Smallville
  • Мнения: 994
Да,обича,но да са приказни истории,чародейски,с фантастичен привкус.На майка си прилича Whistling

# 14
  • Мнения: 103
На моменти. Но все още най-харесваните от нея са книжки с красиви картинки. Такива чете с удоволствие. Даже я забелязвам как ако и купя нова книга, веднага я разлиства. Види ли че няма нито една картинка, просто не я поглежда, колкото и да я убеждавам че е увлекателна. Не знам докога ще е този период. Тя е щура и буйна, така че игрите при нея винаги взимат надмощие.

Общи условия

Активация на акаунт