Хотел "Spice & spa "-Белек

  • 2 369
  • 4
  •   1
Отговори
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Здравейте !
На 4 октомври ще ходим на почивка в Турция,Анталия и ще отседнем в тази хотел,който се намира в Белек.
Разгледах го в нета,хареса ми ,но бих искала мнения от хора ,които са го посетили.То така или иначе всичко е платено,но все пак да се подготвя.Ще пътуваме с Астрал Холидейз,с полет от Варна....пък дано има някоя съфорумка.Ще бъдем 3 семейства,но без деца,тази година така решихме да не ги вземаме с нас....
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 417
Мин. год като се връщахме от Белек, пътувахме с едно семейство, което беше почивало в този хотел. Много бяха очаровани и доволни от почивката си, тогава хотела мисля че беше съвсем нов, предишна год. са почивали в Риксос, така че може да им се вярва WinkПриятна почивка, а после и ти да споделиш впечатления

# 2
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Оххххх,Миши,успокои ме  bouquet
Наистина хотела е нов,отворен е миналата година.Исках информация от хора,които са го посещавали,нали знаеш това е най достоверно WinkИ аз не вярвам да остана разочарована,но все пак.....
В каталога се води "Де лукс",не ми говори кой знае какво де.
И да,разбира се,че ще споделя впечатления Heart Eyes
Благодаря ти много Hug

# 3
  • софия
  • Мнения: 9 590
здравейте,през юни месец бяхме в хотел аркадия и отидах да разгледам спайс. изглежда много луксозен, това , което на мен не ми хареса е че няма почти никаква зеленина около басейна, иначе е наистина огромен. плажа е много хубав без камъни и чакъл, на нашия беше доста каменисто, а бяхме през един хотел. пожелавам ви хубава почивка и топло време.

# 4
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И аз като разгледах сайта ми се стори,че наистина е беден откъм зеленина Sad........това да му е кусура,въпреки,че обожавам да има палми и треви,цветя,дървета.....дай още малко подробносте де Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт