Изпадате ли в истерии?

  • 5 244
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 499
Случвало ли ви се е да избухнете силно, да се чувствате неконтролируеми, да крещите, да викате и дори да хвърлите нещо?  #Cussing out Как го преодолявате?

# 1
  • Мнения: 668
Отивам в другата стая,сипвам си сок и паля цигара.След 10 мин. съм като нова.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
тц

# 3
  • Мнения: 817
Отивам в другата стая,сипвам си сок и паля цигара.След 10 мин. съм като нова.

Сок, бира, или нещо подобно, една цигара и ми минава. Но трябва да съм абсолютно сама, никой покрай мен да няма!! Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
В истерия или нервна криза - не. Случвало ми се е да съм много притеснена, паникьосана, изплашена, но не съм хвърляла, чупила или нещо подобно. Избива ме на рев.

# 5
Чупила съм, хвърляла съм и шамари съм била. След обстоен анализ на собствените ми реакции се ограничих до сериозни разговори без повишаване на тон или ( ако това не помогне) до  разходка-ставам по средата на разговора, взимам си чантата и излизам , с цел игнориране на дразнителя.Все пак има такива хора, които биха смутили спокойстието дори и на крава.

# 6
  • Мнения: 2 448
Пия си хапчетата редовно по време на  ПМС, така го преодолявам.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 499
Отивам в другата стая,сипвам си сок и паля цигара.След 10 мин. съм като нова.
Е да, преди като пушех, помагаше, ама сега като не пуша... Embarassed За секунди избухвам понякога, за секунди ми минава. Как ме траят вкъщи не знам. Embarassed

# 8
  • Мнения: 3 499
Но трябва да съм абсолютно сама, никой покрай мен да няма!! Peace
Е то като няма никой е ясно. Аз като съм сама не избухвам.  Confused

# 9
  • Мнения: 3 092
Вчера ми се случи такова нещо , виках , виках и после ми мина .
Тъпото е когато се налага да замълча , а пък отвътре ми идва да се пръсна .Тогава вървя пеша до премала или ако съм у дома се залавям с някаква работа , за да се разсея .
Преди като пушех беше лесно ,ама сега ....

# 10
  • Мнения: 1 217
Изпадам в истерия, особено сега когато се роди детето.
Последния път като стана така ми се поду ръката от удряне в стената Embarassed
Преди не съм била такава newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 625
изпадала съм  Sad

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
И аз се спасявам с цигара.По-добре да захвърля всичко и да изляза да изпуша една, отколкото да се разбеснея, че става лошо.После обикновенно съжалявам, ама  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 186
Често ми се случва....искам да не го правя но е по силно от мен ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 344
Бях много уравновесена, но от две-три години не мога да се позная и аз. Да, крещя, хвърлям... Sick

Общи условия

Активация на акаунт