Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
На моите разликата им е четери години и половина.Чувам мнения че при по малка разлика трудно се гледат.Ако  е над десет години?кажете вашето мнение.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Ами не знам има ли въобще нормална разлика.Има хора, които искат децата им да са с малка разлика (1-2 год.), за да ги отгледат заедно, да си играят.Има и други, които искат разлика 7-8, 10 год. за да уж по-лесно (не мога да кажа така ли е).Всеки си го усеща по различен начин.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За мен добрата разлика е 3-4 г....тито да е много голяма,нито да е много малка Peace

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Нормално?  Shocked
Колкото дойде...

# 4
# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Приемам всичко то 9 месеца до 19г.
Все пак на разлика по-малко от 9м ..... hahaha

# 6
  • Мнения: 643
Или трябва да са едно след друго, за да растат заедно, да играят, да заговорничат, или когато по-голямото е в първи клас, да се роди бебето, за да може майката да си е в къщи.
Ама то както дойде ,понякога стават и непредвидени ситуации.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
...или когато по-голямото е в първи клас, да се роди бебето, за да може майката да си е в къщи.


Аз пък се върнах на работа след второто раждане точно в деня, когато голямото ми дете започна първи клас. Нямаше нужда да си стоя у дома.

Няма нормална и ненормална разлика. Има такава, която е удобна на конкретни хора в конкретна ситуация. При нас  се случва да раждам през 7 години. Е, ако решим да имаме и четвърто дете, вероятно няма да отлагаме толкова дълго.

# 8
  • Мнения: 4 965
Нормално е, когато родителите имат желание и когато бебето стане. Не винаги нещата се случват по поръчка.
Лично за мен най-добре е разлика от няколко минути, ама не всеки успява  Crazy. При моите деца разликата е 2 мин. и е супер - като бебета нямаше разлика дали ще сменя 1 или 2 памперса и дали ще дам 1 или 2 шишета с мляко, а сега винаги си имат компания, забавляват се, грижат се една за друга и т.н. Имам приятелка, на която децата са с 2,5 г. разлика - едното е колкото моите, другото е още на 1 г. и половина - опредлено й е трудно с бебе и малък палавник. Следващото пък сме го планирали за след около 8-12 г. (когато дойде) - т.е. разлика между 12 и 16 г., която пък е перфектна (за мен) за 3-то дете - само да не ме дострашее, че ще съм на 40+.
Няма общовалидно правило.

# 9
  • Мнения: 4 406
много индивидуално. мислех, че е 4 години, но май трябваше да изчакам поне още 1 година...

# 10
  • Мнения: 5 391
Нормална е разликата, която в крайна сметка се е получила.
В нашият случай-1,8г.

# 11
  • Мнения: 1 666
Няма нормална и ненормална разлика! Важното е деца да има!

# 12
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Ами според мен от 5 до 7-8 год е най добре.....
Моите двете госпожици имат 12 год.разлика и преди да забрименея си мислех,че е добре,но вече съм повече от сигурна,че разликата е твърде голяма....даже сега като се позамислямай 5 год.е най добре....даже и по малко......но както дойде на практика Crazy

# 13
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Не знам коя е нормална разлика,
но..едно знам,моите са с три години разлика и тя не нормална.. Crazy

# 14
  • Мнения: 817
Е, според мен няма такова животно-нормална разлика.
Когато-тогава, те не стават по поръчка тези неща  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт