режим на хранене

  • 687
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
Здравейте Д-р Слънчева !
Моля Ви да ми отговорите добре ли е режима на хранене на моето дете ,тъй като Мими е на 11м. (почти )и се храни 5 пъти на ден дори по някога и 6 - рядко по 4 !
режима по принцип ни е :
сутрин към 7.00ч. - АМ- 250 гр.сигорно
към 10.00ч. малко плод или попара с бисквити (НЕ ВСЕКИ ДЕН- понякога това време го проспива)
в 13.00 ч. -второто от кухнята сигорно
в 17.00 ч. -десерта от кухнята - сигорно
в 21.00 ч. -супа (първото от кухнята)- (но ако е заспала давам направо АМ към 11.00ч. и пропускаме вечерята.)
и късно вечери пак 200-230гр. АМ - сигорно

П.П. давам АМ сутрин и вечер защото детето неиска да пие вода и това е течността която приема - вода пие около 50 гр. на ден ,което според мен е много малко

Моля ,за Вашето мнение ! Извинете ме за дългия пост ! БЛАГОДАРЯ   bouquet!

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 11:15 от reniris

# 1
  • Мнения: 5 760
Сутрин освен млякото можете към него да прибавяте бисквити или бишкоти, както и да давате попара.
В 10 ч. можете да давате само плод или плодово пюре. Обяда иСледобед, както досега.
За вечеря каша "лека нощ" или мляко с бисквити или супата с малко хляб.
Това, че не пие вода не е фатално- Вие предлагайте , а детето само ще покаже дали иска.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 541
Сутрин освен млякото можете към него да прибавяте бисквити или бишкоти, както и да давате попара.
В 10 ч. можете да давате само плод или плодово пюре. Обяда иСледобед, както досега.
За вечеря каша "лека нощ" или мляко с бисквити или супата с малко хляб.
Това, че не пие вода не е фатално- Вие предлагайте , а детето само ще покаже дали иска.


ОТНОВО ГОЛЯМО Б Л А Г О Д А Р Я   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт