Идва ли краят на света?

  • 8 235
  • 198
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Дали за добро или не..утре ще е експеримента Thinking
http://www.hicomm.bg/readnews.php?nid=3558

# 1
  • Мнения: 3 405
Току виж утре някой обяви, че е измислил начин за пътуване във времето, така че ще се върнем в днешния ден. Освен това вероятно съществуват безкрай паралелни реалности, в които бихме могли да се преместим  Grinning

# 2
  • Мнения: 4 678
Току виж утре някой обяви, че е измислил начин за пътуване във времето, така че ще се върнем в днешния ден. Освен това вероятно съществуват безкрай паралелни реалности, в които бихме могли да се преместим  Grinning

Ама аз не искам да се местя...що не ме пита никой #Cussing out

# 3
  • Мнения: 3 405
Приеми го от веселата страна Simple Smile Така или иначе, ако екпериментът е утре ще разберем ... утре.

# 4
  • Мнения: 25 599
Утре ще е, но само първият етап. Краят на света се пази в тайна, поне така съобщиха по новините на БТВ.  Mr. Green
Носете си новите дрехи, момичета и момчета! Язък за тези, които са на диета. За всички останали - наздравеcheers
И още веднъж, специално за Сопрано. Wine Glass

# 5
  • Мнения: 4 678
Абе аз ги чакъм към 2012 г..ама откъде ще знам.....Наздраве Hug Hug

# 6
  • Мнения: 1 900
  Носете си новите дрехи, момичета и момчета! Язък за тези, които са на диета. За всички останали - наздравеcheers
  202uu

# 7
  • Мнения: 2 229
Колкото 2012 ще дойде краят на света, толкова и утре. Joy

# 8
  • Мнения: 3 459
Колкото 2012 ще дойде краят на света, толкова и утре. Joy
То от 2000-та е заидвал края на света и още не е дошъл  Joy

# 9
  • Мнения: 871
Утре ли ще е или 2012? Казвайте овреме, че имам да наваксвам някои неща Mr. Green Който знае може и на ЛС, за да не всяваме паника Flutter

# 10
  • Мнения: 2 185
Аз доколкото виждам статията е от месец Май, и се говори за заработване на колайдера през месец Юли  Thinking ...така че може и да е дошъл краят, ама ние да не сме разбрали  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 678
Аз доколкото виждам статията е от месец Май, и се говори за заработване на колайдера през месец Юли  Thinking ...така че може и да е дошъл краят, ама ние да не сме разбрали  Laughing

Не гледай статията..гледай новините..писна ми от болни мозъци..да решават живота ми #Cussing out

# 12
  • Мнения: 25 599
Утре, утре в 10 ч. ще е генералната репетиция, а датата на края на света все още е тайна.  Mr. Green

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=118013

# 13
На 10 септември 2008 г. в 9.30 ч. в Европейския център за ядрени изследвания  край Женева два научни екипа от по 2000 души ще задействат Големия адронов ускорител (ГАУ), пускайки първия от два протонови лъча. Целта е да се симулира изкуствено Големия взрив и зараждането на Вселената. ГАУ е внушително съоръжение, с чиято помощ учените ще сблъскат поток от адрони (протони със силно взаимодействие), които ще получат 14 пъти по-силно ускорение, постигано до сега, при което ще се отдели 7 пъти по-мощна енергия, постигана някога от човечеството (2000 гигаелектрон волта). Стартът на експеримента е отлаган няколко пъти заради протести на учени, които предупреждават за опасни последици от подобен експеримент (напр. създаване на миничерна дупка, която да погълне земята отвътре). Процесът цели да се създаде по изкуствен начин антиматерия и черни дупки (само 0,5 г. антиматерия са равни на бомбата над Хирошима по мощ).... Сама по себе си антиматерията не е добре изучена, а експериментът ще се проведе (т.е. ще се провежда, защото ще продължи години) така да се каже "на живо", а не в лаборатория. Грандиозно, нали!!! Голяма дързост, голямо предизвикателство - да проникнем отвъд времето и пространството, да стигнем до началото на всички начала!!!!

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 22:10 от Reza

# 14
  • Мнения: 1 008
За първи път чувам за този експеримент.
Не разбирам нищо от протони, адрони и антиматерия, но това ми звучи много страшно.
100% ли е сигурно,че ще се проведе експеримента?

Общи условия

Активация на акаунт