Школи за деца на 4 години

  • 7 402
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Мили Мамита!
Синът ми е на 4 години. Искам да го запиша на школа по актьорско майсторство или на подобен курс. Рових, рових и открих само ТЕАТЪР АРИЕЛ, който организира подобни школи, но целодневни и по време на "ваканцията". А аз искам да го запиша на място, на което часовете се провеждат или уикенда или след 16-17:00 часа, през седмицата. Някоя от вас дали може да ми даде информация по тази тема? А и ако можете да ми дадете отзвуци за школи по пеене, пак за малки деца, на 4-5 години?
Благодаря ви

# 1
  • на път
  • Мнения: 2 804
Запис. Много рових из нета да намеря нещо ... но успях да издиря само плуване и то не в група, а с индивидуален треньор. За всичко друго се изискват 5 години ...

# 2
  • Мнения: 2 722
Изровила съм това http://www.fuklyovtsi.info/contacts.html, още не съм стигнала до там, но ми е в плановете за другата седмица.
Пише, че приемат деца над две години - ще видим  Wink

# 3
  • на път
  • Мнения: 2 804
Mama_Galia_66, много хубаво изглежда школата (и много пасва на темперамента и заложбите в) но .... нашия татко категорично отказва да включваме Марти в такъв род дейности. Една приятелка/продуцент се побърка да го навива да го снима за рекламни клипове но  Stop - НЕ за жалост.

# 4
# 5
  • Мнения: 9 814

Мерси за инфото.
Школата провежда заниманията си в училището точно срещу нас.
  bouquet

# 6
  • Мнения: 14
Чудесна информация. Тази седмица ще прослушам и двете школи и после ще ви кажа отзивите.
 newsm44

# 7
  • Мнения: 2 803
Здр. от 3 години детето ми ходи на театър. Виждам резултатите и съм много доволна. Но става въпрос за Варна.

http://www.arlekinart.hit.bg/э

# 8
  • София
  • Мнения: 1 324
А някой има ли преки впечатления от тази школа "Нюанс"?
Интересно как се комбинира изучаването на модерен балет, спортна гимнастика, народни танци, латино танци, музика и пеене, балет, художествена гимнастика и актьорско майсторство.

# 9
  • Мнения: 14
Кльомба,
Една моя приятелка праща дъщеря си в тази школа и по-точно в тази, която е на Цар Освободител. Много е доволна и детето ходи с голямо желание. За малки госпожички е доста добра  newsm08  Но за нас, господата... не е най-удачния вариант! Не че имам против танците. Той си хареса учителката по танци в детската градина и ходи на нейните курсове, но мисля че вече ще му стане прекалено...

# 10
  • Мнения: 2 722
d_iva за мен е важно са има пеене за мъничета, че аз не ставам за вокален педагог.

кльомба и това което си открила е интересно - май ще трябва да проверя и двете, въпреки че Нюанс ми е доста далече, а и още не съм избрала къде да запиша Милен да тренира и ми се иска да съчетая нещата, че да не ми минава следобеда в задръстванията на София.

# 11
  • на път
  • Мнения: 2 804
Mama_Galia_66   Hug вашите певчески изяви са всеизвестни и уникални. Знам, че в Бон Бон се занимават много успешно с мъници, но от друга страна наистина е много важна локацията на школата, защото пресичането на града в задръстване коства много усилия и нерви.

# 12
Вокална група "Смехоранчета" набира деца. Ще има прослушване на 11.09.2008 г. от 18.30 часа в читалище "Цанко Церковски" на ул. Симеон.  За контакти: 0888/42-10-11 - Галя Коджаманова - ръководител

# 13
  • Мнения: 5 103
Май и аз ще следя темата

# 14
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Веднъж се опитах да открия тази школа Нюанс на пл.Народно събрание, но  не успях.

Общи условия

Активация на акаунт