Какво мислите за късната бременност?

  • 7 360
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 838
Какво мислите за късната бременност?
- след 35 г.

# 1
  • Мнения: 21
Лично аз не виждам защо задаваш този въпрос  Rolling Eyes Според кого е късна бременността след 35 години  newsm78.  За мен това си е до личното разбиране на отделния човек. Ако искаш и можеш да имаш бебенце какъв е проблема дори на 40, 45. Смелост   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 453
Ми аз както съм я подкарала, скоро може и да се впиша в тази група! Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 294
Аз лично смятам , че ако жена може да забременее и иска детенце , за нея няма да има значение на колко години  е , късно ли е или е рано , пък и какво значи "късна " бременност  newsm78 Успех  Peace

# 4
  • Мнения: 235
Късна.... Нищо не е "късно", ако тогава си се решил, тогава е настъпил моментът и т.н.. Ако се притесняваш, че може да е по-рискова, просто ще направиш всичко необходимо, за да избегнеш възможните рискове.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 908
Когато е писано тогава ще стане,няма късно и няма рано.
Виж и тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279552.0

# 6
  • Мнения: 1 143
Мисля, че бременността е дар божи, независимо на каква възраст е настъпила.

# 7
  • до морето
  • Мнения: 494
Мисля, че е красива и плод на зряло решение, а за онези като нас които от ранна възраст се борим със стерилитета е дар Божи и най-голямата семейна радост. По пътя по който вървя не искам да си мисля за рисковете и нищо таково, защото рискове има при всяка бременност.

# 8
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Какво значи късна бременност?Такива изказвания  от типа на виж я тая стара мома(за неомъжените на 30 и повече) или тая пък не я е срам на дърти години забременяла ги има само в България и дано да се изкорени по скоро.Във всички останали държави хората не бързат,първо си устроиват жилището и направят кариера,пък после идва реда на семейството и децата.Всичко е въпрос на възглед–тук по голяма част от семейните двойки стават родители към 35–40 години.

# 9
  • Мнения: 262
.Във всички останали държави хората не бързат,първо си устроиват жилището и направят кариера,пък после идва реда на семейството и децата.Всичко е въпрос на възглед–тук по голяма част от семейните двойки стават родители към 35–40 години.
[/quote]

с това съм съгласна.тук в клиниката ,в която ходим,всички лекари гледат на мен като на момиченце,а след някой месец ще навърша 30.всичко е въпрос на гледна точка и на манталитет.
така че ,давай смело напред. Wink

# 10
  • Мнения: 1 950
Въпросът не е зададен на правилното място ако си искала да има дискусия Wink
В подфорум за проблемно забременяване, няма да има момиче, което да мисли по по-различен начин, от горните мнения Wink.
Напълно съм съгласна с мнението на Шошката, че бременността когато и да е, е дар Божи Peace.
За бременност след 35 г. възраст разбира се, си има допълнителни изследвания, следене и т.н.

# 11
  • София
  • Мнения: 289
За мен лично е единствената възможност да имам дете. "Ранната" съм я я пропуснала.

# 12
  • Мнения: 2 422
Късна ли ???  newsm78
Когато Господ реши Praynig

# 13
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Какво мислите за късната бременност?
- след 35 г.

За мен няма ранна и късна бременност  Peace

# 14
  • Мнения: 57
Не се чудете, а ДЕЙСТВАЙТЕ !!!

Общи условия

Активация на акаунт