за дължината на цикъла

  • 1 784
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте!
искам да попитам нормално ли е да ми идва на 21-вия ден и то с някакви малки капчици. Така продължава 2-3 дни и чак на 24-тия ми идва "официално" та ми сваршва след 4 дни. Значи цикъл от общо 7-8 дни! Това нормално ли е? И кой ден да смятам за първи ден от М? Защото ако го смятам от първите капчици, ще излезе, че ми идва на 18-19-тия ден.
Май много объркано го написах Shocked

# 1
...идва на 21-вия ден и то с някакви малки капчици. .... Защото ако го смятам от първите капчици, ще излезе, че ми идва на 18-19-тия ден.

Аз ей това не го разбрах!!!

# 2
  • Мнения: 127
ако правилно съм разбрала Герган4ето иска да каже ,че на 18 ден и идват няколко капчици ,а на 21 ден официално .Ами може и да е нормално ...Но все пак не е излишна една консултация с гинеколог

# 3
VaNuMiA , ми не е така -  "и чак на 24-тия ми идва "официално""

# 4
  • Мнения: 3 459
Аз откакто пия Дуфастон ми е само по 2 дни и то едвам-едвам  Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 2 908
И аз препоръчвам консултация с гинеколог,всеки цикъл извън определените дни говори за някакъв проблем.Успех.

# 6
  • Мнения: 40
Аха... Значи трябва да ходя на гинеколог.
Благодаря за бързите отговори!
Така объркано го написах...

# 7
  • Мнения: 127
malechka2009 права си не бях дочела....  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 444
...идва на 21-вия ден и то с някакви малки капчици. .... Защото ако го смятам от първите капчици, ще излезе, че ми идва на 18-19-тия ден.

Аз ей това не го разбрах!!!
И аз това не го разбрах, всъщност на 21 или на 24 ден ти идва "официално"???  newsm78 newsm78 newsm78
Иначе, най-добре е да питаш гинеколога си Peace

# 9
  • Мнения: 40
Ами ако броим от "официалното" на предния месец до сегашното "официално" са 23-24 дни. Въпросът е откога да ги смятам. Много е относително Embarassed

# 10
  • Мнения: 674
Ами всеки казва различно Wink Едни да се брои зацапването,други да не се брои и честно казано и аз незнам кое е вярно Crazy Питала съм док.и ми каза да не ги броя,ама що така newsm78
Според мен това са нормални неща и няма нужда от притеснение Wink А всеки месец ли ти е така newsm78

# 11
  • Мнения: 40
Откакто родих ми е всеки месец така. Сега правим опити за второ дете, ама с тоя странен цикъл въобще незнам има ли смисъл

# 12
  • Мнения: 444
Откакто родих ми е всеки месец така. Сега правим опити за второ дете, ама с тоя странен цикъл въобще незнам има ли смисъл
Естествено че има смисъл!!! Не трябва един странен цикъл да ни отказва!!!  Naughty Сигурна съм че има начин!!!

# 13
  • Мнения: 674
Откакто родих ми е всеки месец така. Сега правим опити за второ дете, ама с тоя странен цикъл въобще незнам има ли смисъл

Е приказки сега,може да почнеш месец,два да правиш фоликулометрия,така ще ти е най-спокойно и сигурно Peace

# 14
  • Мнения: 40
каква е тая фоликулометрия?

Общи условия

Активация на акаунт