Как кърмите любопитните си бебета?

  • 414
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Нашето жабче вече е голям човек и откри, че светът е много интересно място. Трудно ми е да го храня докато се върти и оглежда. Още по-сложно става когато го прави със захапана гърда Shocked. Понякога от удивление чак изпуска зърното, за да доогледа, да се възхити и после пак го захапва, но за кратко.  Вие какво бихте направили в този случай?
И още нещо: Наскоро мина и хремата, с която бях опищяла форума, та се опитвам да го храня по-начесто да си навакса. Но той не приема нищо преди сам да е решил, че е огладнял. Тогава пищи и се тегли. Но сега яденето му намаля до 5 пъти, а преди му се събираха 8-10 яденета. Може ли да се отбива? Или все пак е стачка? Да изцеждам ли?

# 1
  • Мнения: 3 042
Любопитковците се кърмят на усамотение, без излишни шумове. Laughing

# 2
  • Мнения: 590
Легнали в леглото в затъмнена стая Simple Smile

# 3
  • assenovgrad
  • Мнения: 253
И моят хубостник е голям любопитко-и сега, пък и като беше колкото вас. В къщи се кърмим на усамотение, без хора около нас, без излишни шумове и често, колкото пъти поиска. Ако вървиш по гайдата му не вярвам да се отбие. Само става по-трудно кърменето навън Mr. Green. Почти до невъзможност трудно.

# 4
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
И ние се кърмим само на тишина, иначе хич не иска да яде, даже ако имаме гости например и аз отида в другата стая да я кърмя...... да бе да, ще яде като знае, че в съседната стая е толкова интересно! Само върти глава, цоква малко, колокот да отбие номера и хайде води ме при гостите, че изпускам!

Последна редакция: нд, 03 юли 2005, 05:45 от dalala

# 5
  • Мнения: X
Любопитковците се кърмят на усамотение, без излишни шумове. Laughing

Това е истината.
А моят опит показва че истински гладното бебе не се върти много-много. Но- всяко бебе е различно.
Опитай да намяташ пелена докато се кърмите, за да не го разсейваш, или кърми в леглото, като добре се завиете и двамата.
Спокойно само, вие все още сте мънички,  помисли как се кърми 1 годишно проходило шило.... Rolling Eyes
Успех!

Последна редакция: сб, 02 юли 2005, 18:00 от Анонимен

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Основно с непукизъм Laughing
В две посоки - първо,навън не се притеснявам грам от това,че се върти и се е научила да отмята опашката на слинга - вярно,по-недискретно е,но не е неприлично и не ме притеснява.И второ - като знам,че не се е нахранила добре от въртене да зяпа де какво е шукнало,просто предлагам по-начесто да яде и толкоз.Не ми минава през ум,че ще остане недохранена - като е гладна,яде стабилно поне 3-4 минути,а и нощем си донаваксва,така че се оправяме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт