Откъде хубаво палто?

  • 6 568
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 224
Миналата година много си търсих хубаво палто, но така и не намерих нищо особено тук в Пловдив, не знам, може би и аз не знам къде да гледам, но както и да е. Тази година съм твърдо решена, че аз палто ще имам  Laughing И понеже гледам, че тук някои магазини даже палтата от миналата година си предлагат  Shocked , вече почти съм решила да отскоча до София, пък дано намеря там нещо...
Молбата ми е който има добри впечатления от някоя марка да ги сподели, ще съм много благодарна за всякакви препоръки и съвети!  Flutter   bouquet

# 1
  • Мнения: 410
Дай ни ориентир, опиши го.

# 2
  • Мнения: 363
Дай наистина ориентир, как да изглежда, до каква цена....
Аз съм доволна от палтата на Бати Балено. Като качество и като кройки Wink

# 3
  • Мнения: 224
Ами значи, понеже съм нисичка, мааалко под 160 см. съм, ми се иска да е късо, защото иначе няма да ми стои добре, или поне досега каквото дълго палто съм сложила не е стояло, всичко изглежда, все едно ми е голямо  ooooh! , така че късо, плътно, за по-студено време... може би черно или каре... или пък нещо по-нетрадиционно  Rolling Eyes, обичам както класическите кройки, така и по-оригиналните комбинации, в това отношение не мисля да се ограничавам.  Flutter
Иначе ми се иска да има и широк колан за талията, или поне кройката да позволява в последствие да се купи такъв, защото не че се хваля, но нямам голям проблем с килограмите и ми се иска да подчертая талията...  Rolling Eyes ако има тънко коланче в комплект също става.  Flutter За цената до към 200 лв. и малко над тях, ако е много хубаво... поне това мисля да заделя засега, но ако цените са много по-високи казвайте да знам отсега да си добавям  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 095
Дай наистина ориентир, как да изглежда, до каква цена....
Аз съм доволна от палтата на Бати Балено. Като качество и като кройки Wink

 Hug Peace Hug Peace Hug Peace
Абсолютно съгласна!
Но си мисля, че темата е за подфорум "на пазар"  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 224
Съжалявам тогава... просто помислих, че тук може и конкретните актуални модели да се коментират...  Embarassed  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 64
Аз миналата година си купих страхотно палто от Андрюс в каре, по-миналата си взех от Батибалено, но стана цялото на папулки - ужас, иначе и аз много ги харесвам като качество и дизайн, но ето че имат и издънки. Освен това в Дика и Манго можеш да погледнеш и там има хубави Peace това е от мен Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 153
Миналата година хубави палта имаше в Sisley, предполагам, че и тази ще има. В Beneton също има хубави и елегантни неща.

# 8
# 9
  • Мнения: 224
Мерси много за марките, вече разгледах някои и си набелязах неща.   bouquet
А някакви ориентировъчни цени някой да знае?  Flutter

# 10
  • Мнения: 1 153
В Silsley миналата година бяха около 250, предполагам Beneton пак толкова.

# 11
  • Мнения: 1 918
Къде има Кенсол в София. В Сандански си взех стархотни неща с тази марка.
Тук за съжаление нямам никакво време за обикаляне.

# 12
  • Мнения: 706
Довечера ще погледна в каталога им и ще ти кажа,че аз си пазарувам от фирмения, тук в Русе .А цената ще е към 200лв ,толкова в момента са тренчовете от новата колекция.

# 13
  • Мнения: 5 401
Магазин Elizabeth на бул. "Витошка", малко преди бул. "Патриарх Евтимий" - има чудесни палта и по-спортни, и елегантни.  Simple Smile Приятен шопинг!

# 14
  • Мнения: 72
Най-добрата марка за палта е Макс Мара. Май отскоро имат и магазин в Пловдив. Но зависи какыв е бюджетът ти, все пак италианското качеството си има цена.

Общи условия

Активация на акаунт