на 2 години и три месеца спряхме кърменето.

  • 1 157
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 568
Рапорт даден!
 Simple Smile
Формалната причина беше, че ми се наложи да пия антибиотик.
Отказването беше трудничко, и с усложнения за мен, въпреки че уж бях информирана как се прави.
Но сега Вероника е спокойна и като че ли за кратко време порастна.
И двете спим по-добре и усещам, че сме на нов етап - определено по-малко уморителен и изключително сладко-приятен.
Пожелавам успешно и изпълнено с удоволствие бебегледане и кърмене на всички мами.
И минимум безсънни нощи Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 3 760
Рапорт приет!  Laughing
Поздравления за дългото, чудесно кърмене и за отбиването (жалко за проблемите, надявам се, че си добре вече!)   bouquet

Като гледам ние ще чукнем трите годинки...

# 2
  • Мнения: 2 807
in, поздравления за дългото кърмене   bouquet
 Hug за "порасналото" човече  Heart Eyes


Би ли споделила повече за самото отбиване?  Blush
Предстои ми такова и бих била благодарна на всякакви съвети и препоръки!  Hug

Благодаря предварително!   bouquet

# 3
  • Мнения: 9 481
Браво inbouquet
Разбирам те напълно..и аз до преди седмица кърмих, но вече не...а тъкмо се бяк примирила, че си отглеждаме Крали Трифон Mr. Green
Вече е ред и на майките да се "поглезят"-имам предвид спане по цяла нощ, че и до по-късничко сутрин Wink, пийване на некое друго питие...ей такива екстри Joy
Отново -адмирации за упоритостта! Peace


# 4
  • Мнения: 4 014
Поздравления! Винаги като намина в този под-форум и видя подобна тема с радост и умиление поздравявам майки.те и бебета героини Laughing

Нашето кърмене беше само три месеца (смесено хранене) Sad

# 5
  • Мнения: 5 401
... Вече е ред и на майките да се "поглезят"-имам предвид спане по цяла нощ, че и до по-късничко сутрин Wink..

Ех, ех.. а дано, ама надали, както казва една другарка...  Wink

in, поздравления!

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Честито, in Simple Smile Хубаво е, че въпреки трудностите сте успели да постигнете добър край!

# 7
  • Мнения: 1 440
Честито,in!
Браво и на двете ви за дългото кърмене!

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито и на двамата  bouquet

# 9
  • Мнения: 568
Маминка, историята е следната -
Бяхме в едно село и наблизо беше само селският доктор Simple Smile
Нямах наблизо и нет, затова реших да спра да кърмя без медикамент за спиране на кърмата, мислех, че е намаляла и Крали Марка суче само по навик.
Ограничих течностите и изцеждах само по няколко капки колкото да не са напрегнати гърдите.
Естествено след 4  дни гърдите ми бяха силно болезнени и твърди,
Вероника ревеше постоянно и заспиваше след полунощ защото беше свикнала да заспива само сучейки.
И така обадих се на личната си лекарка и на една приятелка и се оправих с горещи компреси и изцеждане плюс няколко таблетки Бромкриптин.
Ако имах нет определено бих избрала друг медикамент - Бромкриптинът е точно толкова противен, колкото е описано в други теми от този форум. Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 932
Честито и то мен  за дългото кърмене   bouquet

# 11
  • Мнения: 2 807
in, благодаря ти!  Hug  Hug  Hug

Детенце вече е спокойно, нали? Дано!


MTV, поздравления и за теб!   bouquet
С горчивката  Wink ли се намаза?

# 12
  • Мнения: 2 231
Браво  bouquet. Винаги съм се чудела на дългокърмещите майки как издържат толкова дълго (възхищавам Ви се за куража). Хубави моменти за вбъдеще.

# 13
  • Мнения: 3 886
МАле само мога да зявидя благородно аз за сега не успявам  като се почне ИСКАМ СИ ЦИЦИИИИИИИ и не млъква врънкалото Tired ooooh! Whistling Crossing Arms а е вече голяма  че срам ме хваща

# 14
  • Мнения: 4 966
Честито, in!
Браво и на двете ви за дългото кърмене!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт