Препоръчайте ми(Синьо-черна)Боя.

  • 9 692
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Искам да се направя синьо-черна.Досега с този цвят се боядисвам бая време но никога неми е ставало със син оттенък.Искам наистина оттенъка да си личи.Моля момичетата които им става да ми препоръчат боя с която да се направя.Виждала съм такива момичета със супер цвят но ме е срам да ги спирам да питам за боята Embarassed.Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 2 388
На Лореал става, обаче се измива бързо.
На Палете също се получава, държи повече време.
Най - дълготраен ефект съм виждала от една доста евтина боя. Мисля, че беше Импресия. Thinking

# 2
  • Мнения: 77
Дааа Импресия е много силна и почти няма падане

# 3
  • Мнения: 779
явно е от собствения ти цвят на косата
аз съм с естествено 4ерна коса и винаги ми се полу4ава с такава боя този цвят.ама винаги.може би ти е прекалено светла косата,не 4ерна и не става

# 4
  • Мнения: 3 675
Май Лореал имаха такава серия-беше черно, с някакви нюанси.Не се използвайте Палете, абсолютен боклук са.Според мен най-хубавите бои са тези на Гарниер Нутрис, но там няма точно такъв цвят, какъвто иска авторката.А пък за Импресия да не говорим, едно време разправяха, че в боите слагали вакса за обувки.

# 5
  • Мнения: 2 388
Не се използвайте Палете, абсолютен боклук са.Според мен най-хубавите бои са тези на Гарниер Нутрис

Същото мога да кажа и аз за тази боя. Абсолютен боклук са.

# 6
  • Мнения: 1 541
Аз съм с боядисана в черно коса от толкова много години, че вече не мога да ги преброя и за това време истински хубав оттенък на синьо съм имала само веднъж- първото боядисване. От там нататък вече и да се получи е за едно измиване и то само при фризьорката ми с допълнително тониране. Ще следя за идеи, но от предложените до сега не съм имала ефект (само тази евтината трябва да пробвам може би  Thinking )

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 16:09 от *MILADY*

# 7
  • Мнения: 1 085
Аз нямам много вяра на евтини бои  newsm78 и много се чудя дали да си я взема.
А какво ще кажете за ХХL много е хвалят
Искам наистина син оттенък и то много. Crazy

# 8
  • Мнения: 215
XXL имат страхотни цветове, но след една седмица ще изглежда все едно си се боядисвала не с боя за коса, ами с лекарство (едно време като бяхме по-малки познавах няколко момичета които се боядисваха с лекарства разни за да докарат ярки цветове, но ефекта е покъртителен просто)  Joy

# 9
  • Мнения: 3 641
Ще ви следа, защото и аз не съм си намерила моята боя. В никакъв случай Палете, много изтощава косата Confused

# 10
  • Мнения: 17 402
Синьо черното става с почти всяка боя. Ти с каква се боядисваш?
 То и аз си мисля, че не се забелязва, ама като с е гледам на снимки- меко казано  си личи Simple SmileСега се сещам, че май само с Жалид не ми беше така изразен оттенъкът, но пък боята е хубава. Хубаво синьо става с Индола, Елгон, Палете/гадна е боята обаче/.

# 11
  • Мнения: 1 085
Индола, Елгон,  изобщо не съм ги срещала.Накрая ще си взема на Гарниер и тва е.Пък каквото става.На Палете ми става готино но всички ми викат ти си луда като им кажа и се отказах от нея. newsm78

# 12
  • Мнения: 3 641
На Гарние ми се отми много бързо Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 17 402
Е, защо изобщо пускаш тема, в такъв случай? Mr. Green Поне към професионалните се насочи- тези, за които писах, се намират и в магазините.

# 14
  • Ловеч
  • Мнения: 782
И аз се боядисвам с Гарниер. Палете е страшен боклук.

Индола, Елгон - тези не съм пробвала. Ще видя дали ще ги намеря някъде.

Общи условия

Активация на акаунт