Да обсъдим реалните резултати

  • 939
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Момичета,предлагам да обсъдим реалните резултати от диетите. Пълно е с гръмки обещания, за това нека споделим реално колко кг може да се отслабне за 1 месец .
Според мен при по-леки ограничения реално се свалят 3-4-5 кг
                   при по сериозни ограничения могат да се свалят 7-8- мах 10 кг ( при повече излишни кила и драконовски мерки )

При вас как се движат нещата, какви са резултатите ви от опит ?   bouquet
Пускам тази тема с идеята ние по-опитните с отслабването ( голяма хвалба  Embarassed ) да предпазим новите в редиците от идеята,че за 1 месец се свалят 20 кила примерно  #Crazy 

# 1
  • Мнения: 223
 Grinning аз за месец свалям горе -долу 2-3 килца - като махна хляба сладкото и намаля количествата като ям до 5
 Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 454
Аз никога не съм била на диета толкова дълго...
Мога да съм 10 дни...да ям сладко и всичко , което си поискам един -два дни....и после пак да почна и така става, че свалям ...предполагам 3-4 Наааай-Много...
Но аз никога не се меря на кантар..., така че мога да кажа кога започват да ми стават по-широки панталоните, а именно след хапване на салати

# 3
  • Мнения: 4 678
В началото винаги се сваля (ако има какво Thinking)..после се спира Peace
И става все по-бавно и трудно Peace.свалянето на килата ooooh!
И ако не излъжеш организма с някои хитринки...може да си ги върнеш двойно Hug Hug

# 4
  • Мнения: 22 343
Реално за месец с нестрога диета се отслабва с 2-4кг като е включен и спорт.
При по-драстична диета може да се отслабне с около 5-7кг.

Приказките, "да отслабнем с 10кг за 10дни" са просто абсурд и граничат с фантастиката. )))
Единственият случай, в който това е възможно, но не гарантирано е пълното гладуване. Но да си мисли някой, че с пиенето на някакво чайче, или сиропче е възможно, жестоко се лъже.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз с диетата японско чудо съм сваляла 7кг за 14 дни,а не както пише 10кг Peace

# 6
  • Мнения: 4 770
 
 
   Не разбирам какво толкова обръщате внимание на цифрата.  Rolling Eyes Ама колко ще свалим от това, ама колко от онова. Много по-важно е как ще се свалят тези килограми (разбирай запазват ли се пропорциите, вреди ли се на кожата,на метаболизма)... и как ще се чувстваш след това.
   Ужасно е като прочета някой да пише - искам да сваля 10кг за 2 седмици, все едно ако не ги свали за толкова време, ще се свърши света...  Пък последствията кой ти гледа...  Tired
   Замислете се че за да натрупаш 10 кг отгоре е нужно доста време (поне няколко месеца, а има хора, които си ги отглеждат и сгодини...). Не може да искаме после да се вталим  10-20 пъти по-бързо при това без да има лоши последствия... Peace
 
  На въпроса - сваляла съм 2кг за 3 дни, едно от най-тъпите възможни неща, които можете да направите.

# 7
  • Мнения: 466
За 5 месеца съм свалила 20 кг. - при драконодска диета може да се каже  Mr. Green

аз лично за месец не мога да отслабна 10 кг и смятам ,че това са нереални неща / е ако се кара само на вода  new

# 8
  • Мнения: 4 770

За 5 месеца съм свалила 20 кг. - при драконодска диета може да се каже  Mr. Green

аз лично за месец не мога да отслабна 10 кг и смятам ,че това са нереални неща / е ако се кара само на вода  new
 
   Може, може. Просто никога не бих посмяла да го пробвам върху себе си, защото аз много бързо свалям и бързо качвам...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт