къде в Пловдив антицелулитни масажи

  • 10 544
  • 14
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Четох в красива мама в София масажи с вендузи , без вендузи разни за по 12-15 лева и момичетата доволни , а тук в Пловдив едни специални цени от по 40 , 50 лев........ Ако някой знае наистина ефективни масажи на добри цени , моля да сподели.

# 1
  • Мнения: 3 675
Май имаше едно студио за красота, което предлагаше такива услуги, но не съм съвсем сигурна - намира се в капана, почти до клуб Мармелад.Масажи правят в студио Донита и Биовиталити.Също и в Марина и Олимпия.

Ето линк с инфо - http://www.krasivisme.com/index.php?m=757&lang=1&grad=334

# 2
  • Мнения: 72
Зависи къде ти е удобно да ходиш. Аз ходя в Кичука, във фитнес зала Рефлекс. Много е добро момичето и не го претупва масажа, както правят на много места. Прави няколко вида антицелулитен масаж - с вендузи и без вендузи, какъвто искаш. И не е скъпо. В сравнение с цените, които си дала даже си е супер евтино.  Peace

# 3
Mery_Plovdiv, благодаря за информацията, но би ли казала, моля те, каква е цената за един антицелулитен масаж ?

# 4
  • Мнения: 1
и аз се интересувам за цени,ако има някаква далавера с пакетни цени още по-добре:)

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 110
В салон Олимп има целутрон от който наистина има ефект!ако желаете координати ще пиша

# 6
  • GYM
  • Мнения: 814
Записче, да следя темата, че и мен ме интересува Wink

# 7
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
stelianasnscc дай някакви координати - може и на ЛС

# 8
  • Мнения: 196
запис и от мен.

# 9
  • Мнения: 72
Ходих веднъж в салон Захир при едно момиче. Много доволна останах от масажа. Като се върна от морето смятам да направя един курс. Същото момиче е и козметик. Правих и други процедури за лице. Страхотна работа. Ако някой го интересува мога да му дам по-подробна информация на лични. Успех на всички.  Peace

# 10
  • Мнения: 0
Класически цяло тяло 28лв(80 мин; 15лв(40мин
Гръб 14 лв(40мин;
Медотерапия 15лв(30мин
Релаксиращ 30лв (80мин, 16лв(40мин;
Крака и стъпала 10лв(30мин
Ръце 10лв(30мин
Антицелулитен 23лв(50мин;
Пакет антицелулитен 10 процедури всеки ден 180лв

# 11
  • Мнения: 72
Класически цяло тяло 28лв(80 мин; 15лв(40мин
Гръб 14 лв(40мин;
Медотерапия 15лв(30мин
Релаксиращ 30лв (80мин, 16лв(40мин;
Крака и стъпала 10лв(30мин
Ръце 10лв(30мин
Антицелулитен 23лв(50мин;
Пакет антицелулитен 10 процедури всеки ден 180лв


Къде това?

# 12
  • Мнения: 0
Соларно студио до ПУ-то

# 13
  • Мнения: 0
Четох в красива мама в София масажи с вендузи , без вендузи разни за по 12-15 лева и момичетата доволни , а тук в Пловдив едни специални цени от по 40 , 50 лев........ Ако някой знае наистина ефективни масажи на добри цени , моля да сподели.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=412596.0

# 14
Здравейте, аз знам в Кичука има една жена масажистка, която е многа добра и прави страхотни масажи. Не взима много, 20лв на час. Работи си в къщи и е много точна. Много е спокойно и никой не те притеснява. Може да е търсите за въпроси на GSM: 0876439052. Има и web страница : www.masag.dir.bg

Общи условия

Активация на акаунт