Чуствителност към парацетамол

  • 517
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Здравейте!Синът ми е на 6м.До вчера беше болен-разстройство с температура,едва се разминахме със системите.Преди 2м. направи реакция към ваксината ДТК и 3 дни беше с висока температура.Тогава я смъквахме само с ПАНАДОЛ,тъй като беше малък за друго.Сега вземахме и нурофен.И двата пъти се обрина по корема,но сега обрива е много по-интензивен и  се разпространи по гърба и крачетата(ситни червени петънца)Педиатърът ни каза,че детето е чуствително към парацетамола.Някой знае ли повече за тази чуствителност?                                                                                                                                        ПП.за обривите пием калциев глюконат и вит.С                                           

# 1
  • Мнения: 2 070
нурофена не съдържа парацетамол.сега сте пили и двете лекарства ли?
или само нурофен?

# 2
  • Мнения: 178
Сега редувахме ПАНАДОЛ и НУРОФЕН.Док каза,че от голямото количество парацетамол се е обринал тъй като температурата беше непрекъсната 3 дена и да си го знам от тук нататък.Притеснява ме,да не стане по лошо следващия път.Незнам дали ще можем само с НУРОФЕН-нали е на 8 часа,а и той не каза,че не мога да го използвам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт