изтичане на секрет от гърдите

  • 12 297
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Привет!Искам да попитам дали при някои от вас е имало такова нещо!Бременна съм в 6 месец и от 2-3 седмици имам някакво течение от гърдите.Много е малко като количество[1-2капки] и е прозрачно на цвят.Не се случва всеки ден веднъж на 3-4 дни.Дали е нормално при някой друг случвало ли се е?

# 1
  • Мнения: 1 371
На мен ми се случваше, гърдите ми бяха станали огромни. Изпускаха напрежението.  Laughing

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нормално е, това е коластра Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И двете бременностти бях така-нормално е Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Здравей,както е писала ViFresh това е коластра.За повече информация отиди в кърмаческия.Добр ее отсега да се осведомяваш за тези неща,че после става една каша в последния момент...

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Да коластра е , но аз засега все още не съм го забелязала  newsm78 пък и май не е задължително да минат всички през това нали ?

# 6
  • Мнения: 116
Да коластра е , но аз засега все още не съм го забелязала  newsm78 пък и май не е задължително да минат всички през това нали ?

  smile3521

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Не на всички им тече коластра по време на бременността.На ми изтече съвсем малко (няколко капки) само от едната гърда и само веднъж - 5-ти месец.

# 8
  • Мнения: 2 960
През двете ми бременности -нито веднъж не ми е текъл секрет от гърдите.Така ,че наиистина при всяка жена е строго индивидуално.

# 9
  • Мнения: 1 187
Мисля че е нормално, аз след три години все още имам по капка две.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
но аз засега все още не съм го забелязала  newsm78 пък и май не е задължително да минат всички през това нали ?
не е  Peace

# 11
  • Мнения: 17



  Привет! Аз съм вече в 9-и месец и това изтичане се засилва все повече. А започна още от 4-и месец. Има моменти, в които съм като река, но пък казват, че това е добър признак, че ще имам кърма. Така че не се притеснявай. Леко и безпроблемно бременеене   Wink Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 807
petito, нормално е  Peace

Както са ти казали момичетата по-горе - това е коластра, може да изтича и повече от 1-2 капки.
Не е задължително изтичането на коластра при всички бременни...
Аз имах коластра от около 5 месец и на трите бременности, почти постоянно  Wink

Лека и усмихната бременност желая!  Hug

# 13
  • Мнения: 89
благодаря ви много за отговорите

# 14
  • Мнения: 367
Коластра,при мен се появи в 4-5ти месец  Peace

Общи условия

Активация на акаунт